Генадій Сушко: «СКВ-Комфортне місто» тримає форму»

«Сєвєродонецька команда ветеранів-Комфортне місто» — команда футбольних ветеранів Луганщини, які достойно представляють області і за її межами в віковій категорії 40+.
Серед учасників чемпіонату Луганської області команда ветеранів має чи не найбільше досвіду за плечима. Тому й не дивно, що «СКВ-Комфортне місто» один із достойних суперників, матчів з яким і очікують, і побоюються.
— На жаль, так склалося, що ніхто з нас не може будувати повноцінних планів на сезон. Адже через ситуацію з пандемією не можливо передбачити чи відбудеться чемпіонат Луганщини взагалі. Така ж ситуація і з іншими змаганнями, — розповідає Генадій Сушко. — «СКВ-Комфортне місто» тримає форму. Тренувальний процес дозволяє зберігати сили. Тому, ми поки що в очікуванні старту, але конкретні плани будуть відомі після оголошення дати початку. Сподіваємося, що буде все ж таки дата початку сезону, а не відміна його.
Нагадуємо, що команда «СКВ-Комфортне місто» заявлена на відбірковий етап чемпіонату Луганської області з футзалу 2020/2021 до ІІ, ІІІ та ІV ліг.
Вікторія Кліщова, Заря/72