«Беремо курс на перемоги» — Іван Новіков про футзальний сезон для «Прокуратури»

Минулого сезону на футзальному полі Луганщини ми спостерігали за грою представників прокуратури в двох командах – «Самсон» та «Самсон-2». Цього року «Самсон-2» залишається без змін у складі та проходитиме відбірковий етап до ІІ, ІІІ та ІV ліг. Колективу під назвою «Самсон» серед учасників не має. Проте команда «Прокуратура» вже заявлена на відбірковий етап також ІІ, ІІІ та ІV ліг.

  • Поки що говорити про головних для нас суперників не будемо. Адже на даний момент ми не розуміємо чітко складів команд та і наскільки ми готові до протистоянь, — говорить представник команди «Прокуратура» Іван Новіков, — Після перших турів стане вимальовуватися розуміння. Сподіваємося, що вже незабаром стане можливим проведення змагань. Бо вже дуже не вистачає футзалу. Тим часом, наша команда повноцінно готується до нового сезону. До основного складу входять співробітники Прокуратури і лише декілька гравців не з даної структури. Сезон обіцяє бути насиченим. 51 учасник – це дуже високий показник, який означає, що організатори діють в правильному напрямку. Плекаємо надію, що старт чемпіонату все ж таки відбудеться. А «Прокуратура» бере курс на перемоги.
До слова, в сезоні 2020 команда «Прокуратура» стала срібним призером чемпіонату Сєвєродонецька з футболу і переможцем Першої ліги обласного турніру з футзалу серед команд — представників силових структур. .
Вікторія Кліщова/Заря72