Рятувальники посіли 4 місце у Чемпіонаті України з футболу серед 96 команд Ліги учасників АТО

      14 жовтня, у Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся матч за 3 місце регулярного Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. У двобої зійшлися команда ДСНС України «Рятувальник» (схід) та збірна команда «Волинь АТО» ( м. Луцьк).

     У першій половині зустрічі рятувальники більше створювали гострих моментів біля воріт суперника, а от із реалізацією не завжди все було гаразд. Не зважаючи на це, на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь ФК «Рятувальник». У надзвичайників голи забили Микола Єрмоленко (з пенальті) та Олександр Потапенко. В команді з Волині відзначився Володимир Робачук .

    У другому таймі «Волинь АТО» поступово захопили перевагу, краще граючи у центрі та, створюючи гострі моменти у штрафній «Рятувальника». Як результат, замкнув пас та прострелив у дальній кут бомбардир волинян Леонід Єфремов. Ще 2 м’ячі у британському стилі, головою, забили  все той же Леонід Єфремов та Сергій Прик. До кінця матчу волиняни зберегли перевагу та одержали перемогу із рахунком 2:4.

     Переможцями  ж Чемпіонату та володарями Кубку Героїв АТО стала команда Національної гвардії України «Ягуар» (м. Калинівка) , яка переграла команду Збройних сил України «ДонОВК» (м. Маріуполь) з рахунком 4:2. Вітаємо нашу команду дебютантів  із почесним 4 місцем та бажаємо нових перемог.

ДОВІДКА

ФК «РЯТУВАЛЬНИК» об’єднав гравців зі східного регіону. Команда учасників бойових дій Державної служби України з надзвичайних ситуацій Донецької та Луганської областей — бронзові призери Дивізіону СХІД 2020 року.

    Організатором та засновником цього Чемпіонату вже шостий рік поспіль є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» та за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Генерального штабу Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національної поліції України, Української асоціації футболу, Футбольного клубу «Динамо» (Київ).

     Варто зазначити, що Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО — це єдиний в Україні Чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій — захисників України. Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік.

    Цього року у Чемпіонаті беруть участь рекордна кількість 96 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО(ООС), а це близько трьох тисяч учасників бойових дій — захисників України.

Офіційний сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій