Не стало Миколи Курінного…

     Сьогодні, вранці, на 74 році життя перестало битися сердце легенди сєвєродонецького футболу, майстра спорта СССР, тренера футбольної команди «Хімобладнання» Миколи Івановича Курінного.

Біографічна довідка.

Микола Іванович Курінний  (6.01.1947– 14.10.2020)

Футбольну кар’єру розпочав 1965 року в аматорському колективі «Шахтар» (Лисичанськ). У команді майстрів розпочав кар’єру в «Шахтар» (Кадіївка). У 1968 році на запрошення   Юрія Войнова перейшов в миколаївський «Суднобудівник». У першому ж сезоні брав участь в перехідному турнірі за місце у вищій лізі. У 1969 році виходив на поле в півфінальному матчі Кубку СРСР проти львівських «Карпат». За високі спортивні досягнення в цьому сезоні всі гравці команди отримали звання майстрів спорту СРСР. У 1970-1972 роках грав у складі сєверодонецького «Хіміка». Потім грав за спортивний клуб Київського військового округу (в той період — СК «Чернігів»), команду «Кривбас» (Кривий Ріг). У 1975 році Курінний повернувся у Сєвєродонецьк. Перейшов на тренерську роботу. Тренував дитячі команди. Також на аматорському рівні продовжував грати за «Хімік» (Рубіжне) та «Шахтар» (Лисичанськ). Багаторазовий учасник ветеранських турнірів.

З 1997 по 2012 рік –  тренер сєверодонецького «Хіміка»

З 2017  по 2020 рік – тренер сєвєродонецької команди «Хімобладнання».

Громадська спілка «Асоціація футзалу Луганської області» і вся футбольна спільнота висловлює щирі співчуття рідним і близьким Миколи Івановича Курінного.  Сумуємо разом з вами…

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області