Визначилися півфінальні пари Кубку області і Кубку Асоціації футзалу Луганської області, а також учасники плей-офф Кубку міста Сєвєродонецька

Підходять до завершення змагання у всіх групах футзальних кубкових турнірів і визначені учасники стадій плей-офф. Матчі відбудуться в Льодовому палаці.

Кубок Луганської області.

Субота,23 листопада.  ½ фіналу

15:00 – «ІВТ» – «Самсон»

16:00 – «Щит» – ГУНП

Неділя, 24 листопада.

13:00 – Фінал

Кубок Асоціації футзалу Луганської області

Неділя, 24 листопада.  ½ фіналу

11:00 – «Нива» Марківка  – СК «Троя»

12:00 – «Промінь» Новопсков – «Вогнеборець»

Жеребкування ¼ фіналів Кубку міста Сєвєродонецька і Кубку надії відбудеться у середу, 20 листопада. З результатами жеребкування можливо буде ознайомитися на нашому сайті. Нагадаємо, що до стадії плей-офф Кубку міста виходять команди які посіли перші місця в групах, а також кращі три команди серед других місць. В свою чергу до Кубку надії потрапляють дві команди з найгіршими показниками серед других місць, всі треті місця і краща команда серед четвертих місць.

Кубок міста Сєвєродонецька. «Сіяні»: «Фенікс», «Енергія» Щастя, «Самсон-2», «Сокіл». «Несіяні»: «Діана», «Спорт Стайл», «Металіст», «Google».

Кубок надії. «Сіяні»: «Олімпік», ЛДУВС, «Щит-2», «Імпульс»/ «Патрульна поліція». «Несіяні»: «NRC», «Альянс», «Патрульна поліція»/»Імпульс», «Квазар».

Зазначимо, що 23 листопада вже стартуватиме Чемпіонат Луганської області. В перших матчах візьмуть участь команди, які припинили свій шлях у кубкових турнірах.

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області