«Лугексперт» — переможець Вищої ліги Чемпіонату області!

Сьогодні завершилися змагання в Вищій лізі Чемпіонату області з футзалу. Згідно Регламенту Чемпіонату області за результатами першого кола були сформовані Супер-ліга  і Вища ліга по чотири команди в кожній відповідно зі збереженням набраних очок в першому колі.

  • В такому форматі Чемпіонат області проводиться вперше і вважаю це рішення  себе повністю виправдало, – ділиться враженнями голова Асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко. – Розділивши учасників на Супер і Вищу ліги, команди отримали стимул в виді нагород для боротьби в останніх турах, а глядачі побачили напружені, цікаві матчі між рівними суперниками.

В останньому третьому турі всі чотири учасника претендували на призові місця, тому в кожному матчі була своя інтрига.

«Луганьбудінвест» (Сєвєродонецьк) – Шахта ім.Мельникова (Лисичанськ) – 5:3

Обидва колективу протягом сезону демонстрували нестабільну гру, тому складно було визначити фаворита  цієї пари до початку матчу. Дуже потужно розпочав «Луганьбудінвест», одразу забезпечивши собі потрібну перевагу в рахунку. Зазначимо, що  для здобуття бронзових медалей лисичанських гравців влаштовувала і нічия, і команда в другому таймі скоротила відставання в рахунку, але індивідуальні помилки в захисті Шахти ім.Мельникова дозволили «Луганьбудінвесту» здобути три очки, а з цим і третє місце.

«Лугексперт» (Сєвєродонецьк) – ГУНП в Луганській області – 4:2.

Матч для цих команд був майже як фінал, але з урахуванням того, що ГУНП для зайняття першого місця влаштовувала нічия. В свою чергу «Лугексперт», якому мабуть вже набридло грати внічию в цьому Чемпіонаті (шість нічийних результатів в активі команди), влаштовувала лише перемога. Обидві команди дуже сконцентровано розпочали поєдинок, розуміючи ціну кожної помилки.  Діючи строго в обороні, гравці «Лугексперта» провели декілька гострих контратак і сповна скористалися своїми можливостями біля воріт суперника. В другому таймі, вже при рахунку 4:0 на користь «Лугексперта», ГУНП два м’ячи відквитав і тим самим відновив інтригу в матчі. Але на більше команда поліції не спромоглася.   То ж, переможцем Вищої ліги Чемпіонату області стала команда «Лугексперт», друге місце  посіли футзалісти ГУНП, бронзові нагороди у «Луганьбудінвеста».

Команди-призери Вищої ліги отримали нагороди після матчів під час урочистого нагородження.