Стартував Чемпіонат Луганської області з футболу серед дівчат

22 вересня вперше,за останні декілька років, стартував багатоденний Чемпіонат Луганської області серед дівчат. У цих змаганнях беруть участь чотири команди: дівчата Новопсковського, Міловського районів та дві команди Білокуракинської ОТГ «Кобра-1» та «Кобра-2». Дівчата 2004-2005 р.н. за три ігрових дні зіграють двоколовий турнір. Так перші два тури пройшли цієї неділі у смт. Мілове. 

Організатори змагань — Юнацька футбольна ліга Луганської області.

Не зважаючи на невелику історію існування нашого клубу, дівчата ЖФК «Кобра-1» цього віку на сьогодні є найдосвідченішою командою Луганської області, адже юні «кобрята» неодноразово брали участь у обласних, та всеукраїнських змаганнях. Тож свої стартові ігри вони виграли. Спочатку у стартовому матчі вони обіграли суперниць з Новопсковського району з рахунком 5:0. Але великий рахунок не відтворює справжню силу наших суперниць. За підбором гравців ця команда має великий потенціал, але їм бракує зіграності також були відсутні декілька провідних гравців.Свою силу Новопсковці продемонстрували у грі проти нашої другої команди, здолавши їх з рахунком 3:0 при цьому не використали ще багато вигідних моментів.

Що стосується нашої другої команди, то вони поступилися і у другій грі проти команди Міловського району з мінімальним рахунком 0:1.

Натомість «Кобра-1» здолала Міловських дівчат з рахунком 3:1.

Таким чином після перших двох турів лідерство у чемпіонаті захопили дівчата ЖФК «Кобра-1», здобувши 6 очок. Далі йдуть дівчата Міловського району, які здобули 3 очки та випереджають команду Новопсковського району, з такою ж кількістю очок, лише за додатковими показниками. А замикають четвірку футболістки «Кобри-2» ( у складі грають дівчата з БСШ №2 та дівчата першої команди, які нещодавно розпочали займатися футболом).

Наступні два тури пройдуть 29 вересня у смт. Новопсков. У ІІІ турі Новопскоські та Міловські дівчата з»ясують хто з них на сьогодні сильніший а Білокуракинці проведуть так зване «дербі» — «Кобра-1» — «Кобра-2». А у IV турі «Кобра-2» зіграє з господарями майданчику та перша команда проекзаменує міловських дівчат.