Перемога з першої хвилини: «Скіф» здолав «Покровськ» — 5:0!

Кубок України серед аматорів з футболу стартував цього тижня. Тому на стадіоні «Колос» в Старобільську зібрались повні трибуни аби підтримати шульгінський «Скіф». Здається, перед матчем хвилювалися не тільки гравці, а й вся Луганщина, затамувавши подих, чекала початку матчу.
Першим суперником для «Скіфа» став «Покровськ» з Донецької області — молода та амбіційна команда, яка на даний момент є лідером чемпіонату Донеччини.
Знаючи про потенціал гостей матчу, чимало вболівальників прибуло навіть з віддалених територій області, щоб побажати успіху футбольним лідерам Луганщини та, звісно, побажати успіху.
Підготовка та настрій команди, підтримка трибун, напевно, сплелися воєдино і видали важливий та досить суттєвий результат…
Перша хвилина — перший гол. «Скіф» відкрив рахунок відразу після свистка, під час першої атаки. На рахунку Микити Лазикіна перший гол.
Не просто та гаряче було далі на полі. Атаки були загостреними, але не реалізовувалися. Проте більше клопоту додавали гравці «Скіфа» для гостей з Покровська. Чимало ударів збоку шульгінської команди не були влучними, проходили повз ворота, м’яч влучав в штангу, в ствір, але очікуваного голу так і не було…
Вже на 37 хвилині матчу Сергій Стебловський робить рахунок 2:0.
І з таким результатом суперники йдуть на перерву.
Другий тайм став ще більш насичений атаками і боротьбою. «Покровськ» спрямовував свої удари до воріт «Скіфа», але Сергій Будко зміг відобразити кожен з них.
А далі «Скіф» було не зупинити…
Гол забиває Роман Любченко.
Минуло всього декілька хвилин і ворота вражає Олександр Коломенський, а за хвилину Микита Лазикін забиває свій другий гол.
Результат матчу — 5:0.
«Скіф» розпочав шлях на Кубку України серед аматорів з перемоги. Вітаємо команду та бажаємо успіху і на матчі-відповіді, який відбудеться 4 вересня.
Нехай сьогоднішня перемога додасть натхнення і стане початком для майбутніх звершень!

Вікторія Кліщова