ДОРОГА НА СХІД, АБО ЯК ЛЕГЕНДИ ФУТБОЛУ ГОТУЮТЬСЯ ПРОВЕСТИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Цього серпня головне свято нашої держави – річниця зо дня проголошення Незалежності – особливо запам’ятається мешканцям Луганської області. 23-го серпня у Рубіжному (початок о 16:00) та 24-го серпня в Станиці Луганській (початок о 13:00) найкращі ветерани області та військові, які несуть службу в зоні проведення ООС, проведуть дружні матчі проти легенд вітчизняного футболу, об’єднаних в Національну збірну України серед ветеранів. Вхід на матчі вільний!

Організаторами матчів виступили Українська асоціація футболу, Асоціація ветеранів футболу України, Луганська обласна федерація футболу та ТОВ «Агробізнес» – провідний виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні.

Вже відомо, яким складом знамениті гравці України минулих років вирушать на схід. Уславлені тренери Анатолій Дем`яненко та Володимир Лозинський покликали під синьо-жовті прапори наступних виконавців: Сергій Нагорняк, Олег Собуцький, Едуард Цихмейструк, Святослав Сирота, Микола Іщенко, В’ячеслав Свідерський, Віталій Мандзюк, Богдан Шершун, Віталій Самойлов, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Андрій Донець, Віктор Уляницький,Андрій Хомин та Геннадій Медведєв.

Для збірної ветеранів  звітний візит на схід стане черговим у всеукраїнському турі, присвяченому підтримці наших військових, наголошенню на необхідності встановлення миру та єдності на теренах країни. Загалом за останні три з половиною роки команда провела близько 200 ігор, чверть з яких – у Донецькій та Луганській областях. Попасна, Волноваха, Старобільськ, Білокуракине, Новоайдар, Красногорівка,Маріуполь, Краматорськ, Сєвєродонецьк та багато інших міст і селищ приймали улюблених футболістів, які дарували гарний настрій та надію на краще. Символічно, що звітний візит збірної співпав зі святкуванням Дня Незалежності України, Дня Державного прапора України, а також 5-ї річниці звільнення українських міст.

«За останні п’ять років Збройні сили України, Державна прикордонна служба України, Національна гвардія України, інші силові та спеціальні структури стали справжньою гордістю країни, – розповідає засновник Національної збірної ветеранів, віцепрезидент УАФ Олег Собуцький. – У цьому році продовжується турне збірної ветеранів в підтримку єдності, миру в Україні та наших військових, які відважно захищають країну на її східних кордонах. В його рамках вже були відвідані десятки міст в усіх регіонах, в тому числі безпосередньо в зоні ООС. На День Незалежності ми знову будемо на сході, за організацію цих матчів у містах, про які з новин знають чи не всі наші співвітчизники, хочу подякувати очільнику федерації футболу Луганщини Ігорю Шопіну. Він і сам, як в минулому чудовий футболіст, на поле вийде, також в складах наших суперників разом з ветеранами футболу обов’язково зіграють військові. І на трибунах їх буде чимало, на зустріч запросили всіх, хто в цей день має дозвіл від керівництва залишити свої частини чи підрозділи. Готуємо для них  футбольні сувеніри і, головне, святковий настрій, можливість поспілкуватися та сфотографуватися з футбольними кумирами. Користуючись нагодою запрошую на матчі в Рубіжному та Станиці Луганській вболівальників футболу, збірна ветеранів чекає на зустріч з вами».

23 серпня. м.Рубіжне
Стадіон ім.Виноградова. Початок о 16:00
Національна збірна України серед ветеранів – Збірна Луганщини/Збірна АТО

24 серпня. смт.Станиця Луганська.
Стадіон “Нива”. Початок о 13:00
Національна збірна України серед ветеранів – ФК Ветеран-АТО (Луганська область)

Прес-служба АВФУ