В Троїцькій ОТГ відкрито черговий майданчик зі штучним покриттям

11 серпня у селі Воєводське відкрили спортивний майданчик, де змагалися дев’ять воєводських команд. Воєводчани в цей день влаштували справжнє свято спорту і запросили до гри 4 волейбольні та 5 команд з міні-футболу.

Волейбольні команди «Андреналін» (капітан Іван Шпигун), «Вікторія» (Тетяна Чернявська), «Дружба» (Олександр Вірченко) та «Лідер» (Андрій Левенець) першими розпочали гру на новенькому спортивному полі. А вже потім футбольні команди «Молодіжна» (капітан Олег Ісаєв), «Лідер» (Андрій Левенець), «Фраєра» (Ігор Вірченко), «Хижаки» (Денис Скорик) та «Салют» (Юрій Порошенко) продовжили змагання. Головним суддею змагань був Андрій Заіка. Більше 4 годин не затихали спортивні пристрасті. Всі учасники змагань отримали грошові винагороди від СТОВ «Воєводське».

– Дуже добре, що Троїцька об’єднана громада долучилася до такого спортивного проекту. Майданчик у селі вже став улюбленим місцем для відпочинку молоді. Він відкритий для занять з 15.00 до 20.00 кожного дня, – каже виконуюча обов’язки старости Воєводського старостинського округу Тетяна Стрельник.

Додамо, що це четвертий майданчик зі штучним покриттям розміром 42х22 в Троїцькій об’єднаній територіальній громаді.