Лисичанський «Будівельник» готується до аматорського Кубку України

До початку футбольних матчів Кубку України серед аматорів, здається, ще достатньо часу, але не для команд, які будуть виступати на змаганнях в якості учасників. Луганську область в сезоні 2019 на Всеукраїнських змаганнях представлятимуть дві команди, що вперше за досить тривалий час. Шульгінський «Скіф» та лисичанський «Будівельник» вже розпочали підготовку до відповідального та не простого футбольного етапу.
Окрім підсилених тренувань «Будівельник» удосконалює свою гру і під час товариських зустрічей.
24 липня лисичанські гравці зустрілися в Києві на стадіоні «ЦСКА» з командою «Джуніорс».
«Джуніорс» у попередні роки в чемпіонаті Київської області входив в трійку лідируючих команд. На даний момент – це фаворит обласних футбольних змагань Київщини.
Під час товариського матчу «Будівельник» поступився суперникам, проте повернулися на Луганщину футболісти з новим придбаним досвідом, який знадобиться їм у зустрічах з майбутніми суперниками Кубку України.
Також до початку кубкових матчів «Будівельник» планує і підсилення в команді, тому не обійдеться і без змін у складі.
Сподіваємося, що весь підготовчий період піде на користь «будівельникам» та допоможе достойно продемонструвати себе на Всеукраїнських аматорських змаганнях. Бажаємо успіху футболістам та чекаємо початку великого футболу на Луганщині!
Після дев’яти турів чемпіонату Луганської області, «Будівельник» займає четверту позицію турнірної таблиці та має всі шанси боротися за чемпіонство.

Вікторія Кліщова