«Скіф» готується до виступів у Кубку аматорів України

Стрімко розвиваються події на полі чемпіонату Луганської області з футболу. Разом з боротьбою за чемпіонський титул розгортаються події, які ведуть до нових футбольних протистоянь. Як відомо, набагато складніше не досягти успіху, а втримати власний результат.
Цього року шульгінський «Скіф», окрім високого рівня гри, продовжує відкривати свою команду на полі з різних сторін. Непробивний воротар Сергій Бутко продовжує вже вісім турів поспіль тримати надійно оборону. Свідченням цього його нульовий результат в графі пропущених м’ячів. А за результативністю Романа Любченка не завжди встигнеш.
Та на здобутках чемпіонату Луганської області «Скіф» не планує зупинятися. Попереду очікується ще більш насичена та запекла футбольна боротьба. Адже гравці «Скіфа» виходять на поле Кубку аматорів України. Які плани та пріоритети у команди на даний момент розповів Олександр Коломенський.

  • Зараз перед «Скіфом» стоїть задача – втримати чемпіонство Луганської області, — розповідає Олександр. —   Звичайно, простим цей шлях не буде ні для кого. Адже цього року боротьба йде дуже стійко. Є цілий ряд команд, які демонструють дуже завзяту боротьбу і показують себе в якості не простих суперників. Багато чого варта команда «Станичник», а також «Кремінна». Та, озираючись вже на минулі вісім турів, бачимо, що лідерський склад залишається не змінним. «Скіф», «Шахта ім.Мельнікова», «Хімобладнання» і новостворений «Будівельник» будуть боротися за найвищі позиції чемпіонату.
  • В цьому сезоні команда планує грати у аматорському Кубку України?
  • Так, плануємо. Вважаю, що вже зараз ми практично готові до участі в аматорському Кубку України.  Звичайно, рівень обласного чемпіонату суттєво відрізняється від рівня всеукраїнських змагань, тому «Скіф» інтенсивно тренується, щоб достойно протистояти суперникам в Кубку. Команда з бойовим настроєм виходить кожного разу на поле.
  • Чи плануєте підсилення перед Кубком?
  • Змін у складі не планується. Не хотілося особисто на комусь загострювати увагу. Кожен гравець «Скіфа» викладається під час матчу на повну. На початку сезону додалися до нас Сергій Макаренко та Захар Верховод – на полі обидва гравці показують себе достойно. Також у відмінній формі Роман Любченко, який у складі команди демонструє рекордні показники. Продовжуємо шлях без пропущених і це є величезна заслуга воротаря Сергія Бутка і наших захисників, які відпрацьовують на своїх позиціях бездоганно.
  • Наступного тижня старобільське дербі.
  • Так, очікуємо зустрічі з «Олімпом». Звичайно, це буде більше принципова гра. Адже сходяться команди з однієї території. Надалі плануємо не збавляти темпу і рухатися тільки вперед.                                   
  • Вікторія Клищова