Микола Курінний: «В матчі зі «Скіфом» на поразку не заслуговували»

Сєвєродонецькі гравці команди «Хімобладнання» з самого старту чемпіонату Луганської області утримують лідируючи позиції в турнірному положенні Чемпіонату — з позитивним результатом для себе гравці виходили з поля шість разів і лише один раз поступитися довелося «Скіфу». Та єдина поразка не вплинула поки що ні на зайняте положення в турнірній таблиці, ні на командний дух сєвєродончан, адже попереду ще чималий шлях у чемпіонаті, який принесе з собою й можливі зміни, й можливі труднощі для учасників.
Микола Курінний, головний тренер сєвєродонецького «Хімобладнання, розповів про пройдений шлях   та подальші плани команди:

  • Вже буквально через два-три тури буде зрозумілим склад лідируючих команд, хто боротиметься за медалі чемпіонату. Цього року суттєвих змін в командах немає — всі залишилися приблизно на тому ж рівні, що й рік-два тому. Звичайно, поки що не зовсім зрозумілий «Будівельник». Так як це команда-новачок. Побачимо, що ці гравці нам ще продемонструють до кінця чемпіонату. Висновком буде зайняте місце.  Тому у цьогорічному сезоні лідери залишилися незмінними – це «Скіф», «Хімобладнання», «Шахта ім. Мельнікова» і, мабуть, новостворений «Будівельник» також слід віднести до цієї групи.
  • Матч «Хімобладнання» — «Скіф», певно, один з центральних матчів всього чемпіонату, чи не так?
  • Так, для нас «Скіф» все так же є головним суперником. Матч з «Хімобладнанням» завершився на користь шульгінської команди, але, на мою думку, ми не заслуговували на поразку. Гра переважно була на рівних, не вистачило простого футбольного фарту — ми мали велику кількість можливостей,  але забити не вдалося.
  • Як команда сприйняла поразку в Старобільську? 
  • Трагедії не робимо, адже попереду ще досить довгий шлях чемпіонату. Тому в колективі панує нормальна, робоча атмосфера. Вже налаштовуємося на наступний матч, який відбудеться в Сєвєродонецьку наступної неділі, тож запрошуємо сєвєродончан і гостей міста підтримати «Хімобладнання». До речі, потрібно подякувати вболівальникам, які приходять на стадіони вболівати за свої команди. Футбол завжди для глядачів. А коли трибуни повні – це великий показник футбольного рівня території.
    Також мені хотілося відмітити команди, які, незважаючи на серію власних поразок, продовжують боротися на полі. «Хімобладнання» відноситься з повагою до кожного суперника на полі, незважаючи на місце в турнірній таблиці, бо знову і знову збиратися після програшів набагато складніше ніж після перемоги. Нажаль, такий сьогодні рівень нашого обласного чемпіонату. Команди мають дуже велику різниці в підготовці. Рахунків 15-0, 14-0 – взагалі не має бути. Та маємо, що маємо… Можливо, потрібно щось змінювати в футбольній системі області… Це вже кометенція Луганської обласної федерації футболу, тому їм видніші шляхи розвитку.                                                                                                                                                                                                                                                       Вікторія Кліщова