«ЩИТ» — чемпіон Луганської області з футзалу!

«ЩИТ»: Завгородній, Шелестинський, Лазикін, Стебловський, Кузьменко, Чумаков, Корольов, Кравченко, Трехлєб, Матухно, Кисіль, Кременчуцький.
«ІВТ»: Ушаков, Шульц, Любченко, Боговий, Лоза, Селезньов, Бакаляс, Солошенко, Семиволос.
Голи: 0:1 – Любченко, 22, 1:1 – Лазикін, 44, 2:1 – Лазикін, 47, 3:1 – Лазикін, 50.
Волею календарю в останньому матчі Вищої ліги Чемпіонату Луганської області з футзалу сезону 2018/2019р., як і минулого року, зустрілися два претенденти на золоті нагороди – сєвєродонецькі команди    «Щит» та «ІВТ». Цього разу турнірні розклади були прості: перемога кожної з команд виводила переможця на перше місце, нічия робила чемпіоном «Щит» (в тому році, в останньому матчі чемпіонату між цими командами рахували різницю забитих та пропущених м’ячів). Команди розпочали матч дуже обережно, розуміючи ціну кожної помилки, але більше м’ячем володіли гравці «ІВТ». Тому і не дивно, що напористість команди Михайла Івоніна призвела до успіху, а «Щит» вже традиційно пропустив першим. Своєю нагодою вдало скористався Роман Любченко.
Майже весь другий тайм «Щит» намагався продавити оборону суперника і це все ж таки йому вдалося. Прорвало Микиту Лазикіна, який наприкінці зустрічі протягом шести хвилин оформив хет-трик.
Вдруге поспіль чемпіоном Луганської області з футзалу стає сєвєродонецький «Щит», якого тепер очікує дуже щільний графік матчів Всеукраїнських турнірів. В неділю, 17 березня, «Щит» зіграє матч-відповідь 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України в Сумах, а наступного тижня, 22-24 березня в Житомирі, команда представлятиме Луганську область у Всеукраїнському Фіналі – кубку чемпіонів обласних чемпіонатів.
Команди, що посіли друге та третє місця «ІВТ» (Сєвєродонецьк) і «Скіф» (Шульгінка, Старобільський район) візьмуть участь в Кубку Регіонів в Ужгороді 5-7 квітня.