Визначилися майже всі учасники плей-офф футзальних Кубкових турнірів!

Організатори футзальних кубкових турнірів – Луганська обласна федерація футболу, Асоціація футзалу Луганської області і Сєвєродонецька міська федерація футболу.  

В суботу зіграні заключні матчі групового турніру Кубку Луганської області з футзалу. Нагадаємо, що за регламентом турніру пари ¼ фіналу формуються згідно зайнятим командами місцям в своїх групах за схемою А1-В4, В1-А4, А2-В3, В2-А3.

1/4 фіналу Кубку Луганської області. Субота, 1 грудня

«Щит»  – «Шахтар» Гірське

«ІВТ» – «Лугексперт»

«Скіф» – «Чайка»

«Шахта ім.Мельникова»  –  ГУНП

 Неділя, 2 грудня

Півфінали.

В Кубку Асоціації футзалу Луганської області також вже визначено півфінальні пари:

Неділя, 2 грудня

«Вогнеборець» – «Самсон»

«Олімп» – «Енергія»

 В Кубку міста Сєвєродонецька зіграні майже всі матчі. Нагадуємо, що за Регламентом до плей-офф виходять всі команди, що посіли перші місця і три кращих серед других місць.

Учасники ¼ фіналу Кубка міста: «Самсон-2», «Спорт Стайл», «Арсенал», «Сокіл», «Діана», «Молнія», «Привілля». Останнього учасника визначить матч «Рефері-Екіпаж» – «Лисичанськ». Переможець цього матчу гарантує собі вихід до наступної стадії змагань. У разі нічийного результату команди «Лисичанськ» займає другу сходинку в своїй групі, але поступається другому місцю з групи «В» – «Олімпіку», в якого краща різниця забитих і пропущених м’ячів. То ж, нічия в матчі «Рефері-Екіпаж» – «Лисичанськ» відкриває двері в плей-офф саме «Олімпіку».

До Кубку Надії потрапляють команди, що не пройшли в Кубок міста серед других місць, всі треті місця, і краща серед четвертих. На даний час вже відомі п’ять учасників: «Фенікс», «Винар», «Олімп», «Екодім», «Квазар-2». Інші три команди стануть відомі після матчу «Рефері-Екіпаж» – «Лисичанськ».

Процедура жеребкування матчів плей-офф обох кубкових турнірів буде однакова. За підсумками результатів групового турніру (місце, очки, різниця забитих та пропущених м’ячів) сформуються дві корзини по чотири команди – сіяні і несіяні.

Кубок міста, сіяні: «Самсон-2», «Спорт Стайл», «Арсенал» і «Діана».

В Кубку Надії вже точно будуть сіяними «Винар» і «Фенікс», «Лисичанськ» або «Олімпік».

Жеребкування турнірів відбудеться після матчу «Рефері-Екіпаж» – «Лисичанськ», який відбудеться наступного тижня. Про дату і час проведення гри буде повідомлено додатково.