«СКІФ» — «ДЕ ТРЕЙДИНГ» — 1:1!

Товариський матч «Скіф» (Шульгина) — «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка) завершися нічиєю. На табло 1:1.

Дуже запеклим та цікавим був матч як для гравців, так і для вболівальників. Вже на перших хвилинах матчу стало зрозуміло — нудьгувати не прийдеться.

«Скіф» відразу почав пресинг і влучний удав Ярослава Семиволоса відриває рахунок — 1:0.

Продовжувалася гра динамічно, але голкіпери з обох сторін майстерно ліквідовували всі посягання на їхні ворота. Зрівняв рахунок Віталій Дзюба -1:1. І з таким результатом команди пішли на перерву.

Другий тайм став ще цікавішим. Однак голів не додалося. Емоції часом були через край і напруження на майданчику зростало.

Атакували ворота «ДЕ Трейдинга» не одноразово гравці «Скіфа». З далеку мало не забив Сергій Стебловський, Роман Любченко декілька разів влучав, але в стійку. В другій частині гри «Скіф» вже більше фолів. Часом гаряче було біля воріт. Та Сергій Бутко левом захищав свою позицію.

Один із небезпечних моментів мало не призвів до гола, але Роман Любченко врятував ситуацію і тим самим команду від забитого м’яча. Схоже Роман все ж потроху повертається у форму.

Спроби взяти ворота були й у «Скіфа», й у «ДЕ Трейдинга», але, все ж таки, рахунок так і не змінився. Результат матчу — 1:1.

Дякуємо командам за цікавий та дійсно красивий футзал.