Збірна Луганської області з футболу посіла 3 місце у першому етапі Чемпіонату України серед спортсменів з порушенням слуху!

Збірна Луганської області завершила виступи в Чемпіонаті України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху. За підсумками одноколового турніру першого етапу команда посіла третє місце, поступившись командам міста Києва (1 місце) і Івано-Франківської області (2 місце) і здобувши перемоги над Харківською і Черкаською областями.
— Команда не вийшла до фінальної частини, але, в цілому, показала хороший футбол і достойно представила Луганщину на Чемпіонаті України, — поділився враженнями від виступу комади начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко. — Піісля тривалої перерви, а останній раз Луганщина була представлена в Чемпіонаті у 2014 році, це нормальний, робочій результат. То ж, попереду ще багато роботи і, впевнені, ще багато перемог!
Результати матчів команди:
Луганська обл. — Черкаська обл. — 3:1
Харківська обл. — Луганська обл. — 0:6
Івано-Франківська обл. — Луганська обл. — 4:0
Луганська обл. — Київська обл. — 0:2
Київська обл. — Івано-Франківська обл. — 3:1
Команда висловлює подяку за підтримку народному депутату Олексію Кузнєцову, раднику Голови ЛОДА Миколі Надулічному і управлінню молоді та спорту Луганської ОДА.
Інф. Луганський регіональний центр «Інваспорт»