«Скіф» — володар Кубка Луганської області з футболу 2021!

15 травня відбувся фінал Кубка Луганської області з футболу. У фінальному етапі шульгинський «Скіф» зустрічався з лисичанським «Будівельником». Матч відбувся в Рубіжному на стадіоні ім. А. Виноградова.

Було спекотно. І так можна сказати не тільки про погоду, а й про гру на полі. Адже небезпечні моменти, які виникали на рубежі воротарських майданчиків, змушували нервувати не тільки гравців, а й вболівальників. Проте і Святослав Марканич, і Олег Шарц відпрацьовували на своїх позиціях твердо та надійно, блокуючи удари й не даючи супернику відкрити рахунок.
Часом м’яч проходив дуже близько біля воріт, але так і не перетинав білої лінії. Та удар Віктора Солодкого перервав серію невдалих спроб і на рахунку «Скіфа» гол. З результатом 0:1 команди пішли на перерву.
Не встиг арбітр матчу дати сигнал про початок другої частини гри, як вже довелося фіксувати ще один забитий гол. Олександр Черченко ударом головою забиває у ворота «Будівельника» — 0:2.
«Будівельник» не збирався просто здаватися. «Скіф» також не збавляв темпу гри. Одне із порушень правил призвело до пенальті в ворота «Скіфа», але Олег Шварц прочитав задум гравця «Будівельника» і майстерно врятував шульгинські ворота від гола. Але відстояти «на нуль» воротареві «Скіфа» все ж не вдалося. Микола Кодацький зробив рахунок 1:2.
Далі заміни додали свіжих сил на полі, але на кінцевий результат це не вплинуло. «Будівельник» — «Скіф» — 1:2.
«Скіф» стає володарем Кубка Луганської області 2021!
По завершенню матчу відбулося урочисте нагородження команд. Також Роман Любченко був нагороджений як кращий гравець матчу.