Збірна Луганської області з футболу з порушенням слуху стартувала у Чемпіонаті України

      У неділю, 16 травня, стартував Чемпіонат України з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху. В нашій групі п’ять команд – Черкаська, Київська, Іванофранківська і Харківська області. За регламентом до фіналу потраплять дві кращі команди за підсумками одноколового турніру. В дебютному поєдинку наша команда перемогла збірну Черкаської області – 3:1. Голами відзначилися Юрій Бігдан, Любомир Шепетюк і Дмитро Невенченко. Команду тренує Заслужений тренер України Сергій Лагута.
— Сьогодні в житті нашого футбольного відділення у «Інваспорті» сталася, можна сказати, історична подія – вперше після 2014 року в Чемпіонаті України з футболу серед спортсменів з вадами слуху стартувала збірна команда Луганської області, — розповідає начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко. —  Вітаємо команду і дякуємо за підтримку народному депутату Олексію Кузнєцову і Голові Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергію Гайдаю!
     В дебютному поєдинку наша команда перемогла збірну Черкаської області – 3:1. Голами відзначилися Юрій Бігдан, Любомир Шепетюк і Дмитро Невенченко. Команду тренує Заслужений тренер України Сергій Лагута. В понеділок команда зіграє з Харковом. Початок матчу — о 10:00.