Друга ліга ЧУ. «Фаворит» — «Рятувальник» Ромни — 3:4… Все вирішиться у Сумах!

Сьогодні в Льодовому палаці спорту відбувся матч 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України з футзалу «Фаворит» — «Рятувальник» Ромни. Матч розпочався з рівної боротьби, але свої моменти вдаліше реалізували гості — після першого тайму рахунок 1:2. Гол на рахунку Микити Лазикіна. На початку другого тайму «Рятувальник» збільшив перевагу до 3:1, після чого ініціативою повністю заволоділи господарі майданчику, які мали безліч голевих моментів для взяття воріт, але везіння цього дня було не на користь «Фаворита».

Все ж таки, під завісу зустрічі гол Сергія Макаренка скоротив розрив у рахунку до мінімального — 2:3. Коли залишилося грати дві хвилини «Фаворит» зняв з гри воротаря, розігруючи п’ятого і це дало результат! Комбінацію завершив Артем Шелестинський — 3:3. Але, майже в наступній атаці, на останній хвилині матчу «Рітувальник» ударом в самісінький кут воріт зробив рахунок — 3:4.

Підсумовуючи  гру, варто зазначити, що сьогоднішній суперник «Фаворита» роменський «Рятувальник» — команда рівня призерів Першої ліги Чемпіонату України, яка ще вчора на рівних грала з командами рівня «ДЕ Трейдинг». Оскільки в цьому році розіграшу Першої ліги не було через ковід, тому «Рятувальник» взяв участь у Супер-лізі Сумської області.   Тому бойова, рівна гра в Льодовому палаці говорить і про досить непоганий рівень команди «Фаворит». Більш того, трохи везіння в реалізації моментів і «Фаворит» міг розраховувати на перемогу. То ж, віримо в команду і чекаємо на виїздний поєдинок. Вболіваємо за наших!