Перший матч 1/8 фіналу Другої ліги «Фаворит» — «Рятувальник» пройде в Сєвєродонецьку

Перший матч 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України з футзалу «Фаворит» — «Рятувальник» (Ромни) відбудеться у Сєвєродонецьку, в п’ятницю, 2 квітня в Льодовому палаці спорту, початок гри о 12:00. Через карантинні обмеження матч пройде без глядачів. Місце проведення першого матчу було змінено за домовленністю команд-учасниць.

  • Налаштовуємося, звичайно, на цікавий та непростий поєдинок — хіба на такому рівні матчі можуть бути легкими? Хотілося б показати себе як достойного суперника. Адже попереду протистояння між кращими представниками України. Ми любимо футзал за непередбачуваність та видовищність. Сподіваємося буде цікаво як нам, так і вболівальникам, — розповів Сергій Стебловський, лідер команди «Фаворит».
  •  Про свого майбутнього суперника 1/8 фіналу Другої ліги чемпіонату України знаємо не багато. Відомо лише, що до складу входять гравця бувшого «Щита», який мав досвід виступів на подібних змаганнях. Однак, сподіваємося на цікаву зустріч з «Фаворитом». Хто переможе — вирішиться на полі, — поділився враженнями головний тренер команди «Рятувальник»  Ігор Салівон.
      Зазначимо, що «Рятувальник» — чемпіон Сумської області сезону 2020/2021. Розпочав свій шлях колектив в сезоні 2009/2010. Сформовано команду на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської обл.), гравцями якої є представники служби з надзвичайних ситуацій. У минулому сезоні «Рятувальник» став бронзовим призером І ліги чемпіонату, а також володарем Кубку Сумської області.
Вікторія Кліщова