Вперше в історії футзалу: в Сєвєродонецьку відбулося луганське дербі у вищій лізі Чемпіонату України!

Чемпіонат України з футзалу серед жінок. Сезон 2020/2021рр. м.Сєвєродонецьк, КДЮСШ4, Льодовий палац спорту. 06.02.2021р.

«КОБРА» (Білокуракине) – «ЛУГАНОЧКА»  – 3:5

Голи: Козуб, 5, 11, 34, Гавриш, 31, Степаненко,40 — Брюховецька, 16, 22, 28.

Історична для луганського спорту подія — дербі двох жіночих команд Луганської області на рівні чемпіонату України серед команд вищої ліги з футзалу — все — таки відбулося! Хоча його могло і не бути 6 лютого, тому що по дорозі на свій заявлений домашній майданчик — Льодовий палац спорту в Сєвєродонецьку — білокуракинська «Кобра» могла й не доїхати. По дорозі з Білокуракине в Сєвєродонецьк автобус «Кобри» зламався. І тут прийшли на виручку … гравці «Луганочка», що проживають в Сєвєродонецьку, які зуміли організувати транспорт – за півгодини до початку матчу «Кобра» потрапила-таки на гру!

Сама гра повністю відповідала поняттю дербі. Проходила в завзятій боротьбі, з непередбачуваним сценарієм, з шансами на перемогу до останньої хвилини для кожної з команд. На відміну від поєдинку команд в першому колі, який проходив в Харкові, в цей раз початок матчу був за футзалістками ФК «Луганочка». Вже на п’ятій хвилині матчу фірмовий розіграш м’яча з ауту завершила потужним ударом Ірина КОЗУБ, через шість хвилин вона ж прямим ударом зі штрафного подвоїла перевагу своєї команди.

А потім настав час вихованки Новопсковського тренера Валерія Литвинова –  Валерії Брюховецької. У минулому році вони разом з Іриною Козуб забезпечили своїми забитими м’ячами перемогу команди «Кобра» в чемпіонаті України у віковій категорії WU-16 в першій лізі. І тепер Валерія вирішила не відставати від подруги і швиденько оформила хет-трик у ворота «Луганочки». Програючи 2:3 в середині другого тайму гравці «Луганочки» знайшли в собі сили переломити хід боротьби. Команду повела за собою капітан Ірина Федотенко, її підтримала найзнаменитіша на сьогодні футзалісткою в складі «Луганочка» Ірина Гавриш.

Разом з подругами по команді вони закружили біля воріт «Кобри» справжню карусель. Спочатку Ірина Гавриш після сольного проходу зрівняла рахунок. Потім віддала гольову передачу Ірині Козуб, яка оформила свій перший хет-трик у офіційних матчах чемпіонату України. А переможну крапку гравці «Луганочки» поставили в результаті фірмової комбінації в якій взяли участь всі ті ж дві Ірини Козуб і Гавриш, а замкнула передачу на дальній штанзі Катерина Степаненко. Таким чином, рахунок 5:3 на користь «Луганочка» – такий же, яким він був і в першому колі.

Керівництво футбольного клубу «Луганочка» висловлює подяку всім тим людям, які сприяли тому, щоб матч в Сєвєродонецьку відбувся. Це , народний депутат України Вікторія Гриб, екс-заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олег Титамир, голова Кремінської ОТГ Володимир Струк, керівництво Сєвєродонецької КДЮСШ4 і Білокуракинської селищної громади, а також старі добрі друзі «Луганочки» – Микола Греков, Марина Пекерман, Владислав Кульбака, Андрій Лібстер, Олександр Дунець, Олександр Власов, Олександр Лавриненко, Сергій Сергєєв і Володимир Ландик.