Денис Бєлих: «У вищій лізі вся боротьба ще попереду»

Команда «Кремінщина» в футзальному сезоні 2020/2021 зарекомендувала себе як лідера та не простого суперника. І хоча колектив під такою назвою виступає на полі Луганщини вперше, новачками гравців «Кремінщини» назвати важко. Раніше ми зустрічали їх у формі «Чайки».
Після відбіркового етапу, «Кремінщина» в Вищій лізі чемпіонату Луганщини зустрілася з сєвєроднецкою «Молнією», записавши на свій рахунок перемогу – 4:2. У матчі з «ІВТ», «Кремінщина» поступилася – 2:7.
Денис Бєлих про сезон 2020/2021 та матч з «ІВТ»:
—  Якщо розглядати в цілому сезон – сили суперників Вищої ліги рівні. Нічия стала частим явленням. Це і підкреслює рівність підготовки команд. «ІВТ» є для більшості принциповим суперником. Ну хто не хоче обіграти чемпіона? Але у протиборствах з «ІВТ» ще є чому і повчитися. Адже цей колектив зіграний і має за плечима не один рік досвіду на різних рівнях. Тому й грати проти таких футзалістів достатньо не просто. Якщо зверни увагу – більшість своїх голів «ІВТ» забиває зі стандартів. Тобто це ще раз демонструє розуміння один одного на полі та реалізацію вже відпрацьованих схем. Говорити про можливо інший перебіг подій під час матчу «Кремніщина» — «ІВТ» можна, але навіщо? Результат на табло. Окрім «ІВТ» , кожна команда має все, щоб боротися за медалі. «Кремінщина» не виключення. Тому боротимемося до кінця. А поле розсудить кому бути чемпіоном.
Вікторія Кліщова, «Заря’72»