Росія знищила Льодовий палац спорту в Сєвєродонецьку

Льодовий палац спорту знищено россійськими окупаційними військами. Для Луганської області з 2016 по 2022 рік Льодовий палац став центром розвитку футзалу в регіоні, до якого з’їзджалися команди з усіх міст і районів Луганщини, як дорослі, так і дитячі. Майданчик палацу був домашньою ареною  команди PARIMATCH Екстра-ліги «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка), також в палаці проводолили домашні матчі жіночі команди «Кобра» (Білокуракине) і  «Луганочка».

Розклад матчів Другої ліги Чемпіонату України. 10-13 лютого

МАТЧІ ПРОХОДИТИМУТЬ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ!

Четвер, 10 лютого

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

18:00 – 4 ліга – «17 ОТБр» — «Металіст» 2:3

Субота, 12 лютого

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

15:30 – 1 ліга – «Інфіз» — «Шахтар» Гірське

16:30 – вища ліга – ГУНП – «Олімп»

17:30 – вища ліга –  «LEX» – «Троя»

18:30 – вища ліга – «Скіф» – «Кремінщина»

Неділя, 13 лютого

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

14:30 – 1 ліга — «Нива-Марківська ОТГ» — «Самсон»

15:30 — 3 ліга — «Діана» – «Білокуракине»

16:30 — 3 ліга — «Рятувальник» — ЛДУВС

В Сєвєродонецьку відбувся перший етап Чемпіонату України з футзалу серед ветеранів «40+»

В Сєвєродонецькому Льодовому палаці спорту 4-5 лютого відбувся перший етап Чемпіонату України з футзалу в категорії «40+», зона «Схід»

В змаганнях взяли участь п’ять команд, які за коловою системою зіграли перший етап змагань.

Зона «Схід» 1 2 3 4 5
1 «СКВ-Комфортне місто» Х 2:5 2:1 4:2 11:2
2 «Олексіївка» 5:2 Х 4:4 3:3 9:2
3 «Динамо» 1:2 4:4 Х 4:4 8:2
4 СК «ОЛІМП U-40» 2:4 3:3 4:4 Х 6:1
5 «Мілове» 2:11 2:9 2:8 1:6 Х

«Олексїївка» Харків

«ОЛІМП U-40» Южноукраїнськ

«Динамо» Суми

 

«СКВ-Комфортне місто» Сєвєродонецьк

 

«Мілове» Луганська область

 

ОНЛАЙН-результати матчів регіонального етапу Другої ліги Чемпіонату України. 05-06 лютого. Оновлюється

Субота, 05 лютого, КДЮСШ4, Льодовий палац спорту
08:30  ЧУ, ветерани «40+» СК Олімп 4:4 Олексіївка
09:20  ЧУ, ветерани «40+» Динамо 8:2 Мілове
10:10  ЧУ, ветерани «40+» СКВ-Комфортне місто 4:2 СК Олімп
11:00  ЧУ, ветерани «40+» Динамо 3:3 Олексіївка
12:30 КУ 1/8 фіналу ДЕ Трейдинг 6:2 BudmonsteR
14:00  ЧУ, ветерани «40+» Мілове 2:11 СКВ-Комфортне місто
15:30 вища ліга Скіф 2:2 Троя
16:30 вища ліга Будівельник 2:3 Кремінщина
17:30 вища ліга СВ Майстер 7:6 Олімп
18:30 вища ліга ГУНП 4:3 LEX
Субота, 05 лютого, КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»
14:00 3 ліга Рятувальник 4:4 Білокуракине
15:00 5 ліга Легіон 4:4 Морська піхота
16:00 ЧО КДЮСШ2 _:_ ДЮСШ
17:00 1 ліга Шахтар 4:2 Самсон
18:00 4 ліга Поліція охорони 7:4 Титан
Субота, 05 лютого, Старобільськ
16:00 1 ліга Промінь 4:2 Бутово
Неділя, 06 лютого, КДЮСШ4, Льодовий палац спорту
12:00 4 ліга Мілове 0:7 Олімпік
13:00 4 ліга Динамо 4:0 Лідер
14:00 2 ліга Бліц 1:4 Стожари
15:00 5 ліга Фан-клуб 12 гравець 4:3 Винар

Футзальні вихідні на Луганщині! Розклад матчів 03-06 лютого. Оновлюється

Четвер, 3 лютого

КДЮСШ4, Льодовий палац

19:00 – друга ліга – «Прокуратура» — «Енергія» — 4:6

 Пятниця, 4 лютого

КДЮСШ4, Льодовий палац

13:00 – ЧУ, ветерани «40+» –  СК «Олімп U-40» Южноукраїнськ – «Мілове»

13:50 – ЧУ, ветерани «40+» – «СКВ-Комфортне місто» — «Динамо» Суми

14:40 – ЧУ, ветерани «40+» – «Олексіївка» Харків — «Мілове»

15:40 – ЧУ, ветерани «40+» – «СК «Олімп U-40» Южноукраїнськ – «Динамо»

16:30 – ЧУ, ветерани «40+» – «СКВ-Комфортне місто» – «Олексіївка» Харків

Субота, 5 лютого

КДЮСШ4, Льодовий палац

08:30 – ЧУ, ветерани «40+»  – СК «Олімп» Южноукраїнськ – «Олексіївка» Харків

09:20 – ЧУ, ветерани «40+» – «Динамо» Суми – «Мілове»

10:10 – ЧУ, ветерани «40+» – «СКВ-Комфортне місто» – СК «Олімп U40»

11:00 – ЧУ, ветерани «40+» – «Динамо» Суми  – «Олексіївка» Харків

12:30 – КУ 1/8 фіналу – «ДЕ Трейдинг» Миколаївка – «BudmonsteR» Київ

14:00 – ЧУ, ветерани «40+» – «Мілове» – «СКВ-Комфортне місто»

15:30 – вища ліга — вища ліга – «Скіф» – «Троя»

16:30 – вища ліга – «Будівельник» – «Кремінщина»

17:30 – вища ліга – «СВ Майстер» – «Олімп»

18:30 – вища ліга – ГУНП  – «LEX»

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

14:00 – 3 ліга – «Рятувальник» – «Білокуракине»

15:00 – 5 ліга – «Легіон»  – «Морська піхота»

16:00 – Чемпіонат області середі дітей 2010 р.народження — КДЮСШ2 Сєвєродонецьк — ДЮСШ Старобільськ

17:00 – 1 ліга – «Шахтар» Гірське – «Самсон»

18:00 – 4 ліга – «Поліція охорони» – «Титан»

Старобільськ

16:00 — 1 ліга – «Промінь» – «Бутово»

Неділя, 6 лютого

КДЮСШ4 Льодовий палац

12:00 – 4 ліга – «Мілове» – «Олімпік»

13:00 – 4 ліга – «Динамо» – «Лідер»

14:00 – 2 ліга – «Бліц» – «Стожари»

15:00 – 5 ліга – «Фан-клуб 12 гравець» – «Винар»

Розклад матчів футзальних турнірів на 21-23 січня. Оновлюється

П’ятниця, 21 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

20:30 — 4 ліга — «Динамо» — «Металіст»

Субота, 22 січня

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

13:00 – 1 ліга – «Нива-Марківська ОТГ» – «Інфіз»

16:30 – 3 ліга – ЛДУВС – «Імпульс»

17:30 – 3 ліга – «Щит-2» – «Стандарт»

КДЮСШ4, Льодовий палац

13:00 – 2 ліга – «Стожари» Сватове – «ЛегіонXXІ»

14:00 – 2 ліга – «ЛегіонXXІ» – «Енергія» Щастя

15:00 – вища ліга – ГУНП – «Скіф»

16:00 – вища ліга – «Будівельник» – «Олімп»

17:00 – вища ліга – «Кремінщина» – «LEX»

18:00 – вища ліга – «СВ «Майстер» – «Троя»

19:00 – 1 ліга – «Промінь» – «СКВ-Комфортне місто»

Неділя, 23 січня

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

12:00 – 3 ліга – «Форвард» – «Діана»

13:00 – 5 ліга – «Екодім» – «Легіон»

14:00 – 5 ліга – «Винар» – «Морська піхота»

КДЮСШ4, Льодовий палац

10:00 – 4 ліга – «Поліція охорони» – «Динамо»

11:00 – 2 ліга – «Прокуратура» – «Урожай»

12:00 – 4 ліга – «Мілове» – «Нацгвардія»

13:00 – 2 ліга – «Урожай» Троїцьке – «Бліц» Сєвєродонецьк

14:00 – 1 ліга – «Самсон» – «Бутове»

15:00 – 4 ліга – «Титан»– «Лідер»

16:00 – 5 ліга – КДЮСШ4 – «Фан-клуб 12 гравець»

17:00 – 4 ліга – «Металіст» – «Олімпік»

Чоловіча і жіноча збірні України з футзалу готуються до участі у Євро-2022

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт разом з президентом УАФ Андрієм Павелко, першими віцепрезидентами УАФ Анатолієм Демяненком і Вадимом Костюченком та президентом Асоціації футзалу України Сергієм Владико підтримали українську збірну з футзалу, яка плідно готується до участі у Євро-2022.
Вже сьогодні чоловіча команда в Нідерландах зіграє проти господарів турніру, а також Сербії і Португалії, а завтра (18 та 19 січня) жіноча команда у контрольних матчах, що пройдуть у Бучі, протистоятиме чинному чемпіону Європи — збірній Іспанії.
Бажаємо удачі українській команді та вдалої підготовки до Євро-2022! Вболіваємо всією Україною!

Розклад матчів футзальних турнірів на 14-16 січня. Оновлюється

Ігри проводяться з вболівальниками за наявності сертифікату про вакцинацію.

П’ятниця, 14 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

19:00 – 3 ліга – «Рятувальник» – «Імпульс»

 Субота, 15 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

12:00 – 1 ліга – «Бутово» – «Нива-Марківська ОТГ»

13:00 –  1 ліга – «СКВ-Комфортне місто» — «Шахтар» Гірське

14:00 – товариський матч – «Скіф» (Шульгінка) – «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка)

15:00 – вища ліга – ГУНП – «СВ Майстер»

16:00 – вища ліга – «Троя» – «Кремінщина»

17:00 – вища ліга – «LEX» – «Будівельник»

18:00 – 3 ліга – «Білокуракине»  – ЛДУВС

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

15:00 – 4 ліга – «Лідер» – «Мілове»

16:00 – 3 ліга – «Форвард» – «Щит-2»

17:00 – 5 ліга – «Легіон» — «Винар»

Неділя, 16 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

11:00 – 1 ліга – «ІнФіз» — «Самсон»

12:00 – 3 ліга – «Стандарт» – «Рятувальник»

13:00 – 5 ліга – «Фан-клуб 12 гравець» – «Морська піхота»

14:00 – 2 ліга – «Бліц» — «Прокуратура»

15:00 – 5 ліга – КДЮСШ4 – «Екодім»

16:00 – вища ліга – «Скіф» — «Олімп»

17:00 — 1 ліга — «Бутово» — «Шахтар» Гірське

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

15:00 – 4  ліга – «Олімпік» – «Динамо»

 

Розклад матчів футзальних турнірів на 09 січня 2022 року

Неділя, 9 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

12:00 – Екстра-ліга ЧУ — «ДЕ Трейдинг»  – «Ураган»

14:30 – друга ліга ЧУ — «Кремінщина» – ГУНП

15:30 – друга ліга ЧУ — «СВ  Майстер» – «Скіф»

16:30 –  друга ліга ЧУ — «Олімп» – «LEX»

17:30 – друга ліга ЧУ — «Будівельник» – «Троя»

Матчі у І-V лігах стартуватимуть з 14 січня.

Розклад матчів футзльних турнірів на 22-26 грудня. Оновлюється

Середа, 22 грудня

КДЮСШ4, Льодовий палац

19:00 — 3-5 ліги — «Стандарт» — «Поліція охорони» — 5:3

Субота, 25 грудня

Лисичанськ, спорткомплекс «Скляр»

11:00 — Кубок надії — фінал — ФК «Стекольний» — «Легіон»

12:00 — Кубок Лисичанська, матч за 3 місце — «Освіта» — «Фан-клуб 12 гравець»

13:00 — Кубок Лисичанська, фінал — «Динамо» — «Патрульна поліція»

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

11:00 — вища ліга — ГУНП — «Будівельник»

16:00 — 3-5 ліги – «Динамо» – КДЮСШ4

17:00 — 3-5 ліги — «Патруль» — «Екодім»

КДЮСШ4, Льодовий палац

12:00 — Екстра-ліга — «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка) — «Сокіл» (Хмельницький)

16:00 –  1-2 ліги – «Бутово» – «СКВ-Комфортне місто»

17:00 – вища ліга –  «Троя» – «Олімп»

18:00 – вища ліга – «Скіф» – «LEX»

Неділя, 26 грудня

КДЮСШ4, Льодовий палац

10:30 — вища ліга — СВ «Майстер» — «Кремінщина»

11:30 — 3-5 ліга — «Форвард» — «Патруль»