Росія знищила Льодовий палац спорту в Сєвєродонецьку

Льодовий палац спорту знищено россійськими окупаційними військами. Для Луганської області з 2016 по 2022 рік Льодовий палац став центром розвитку футзалу в регіоні, до якого з’їзджалися команди з усіх міст і районів Луганщини, як дорослі, так і дитячі. Майданчик палацу був домашньою ареною  команди PARIMATCH Екстра-ліги «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка), також в палаці проводолили домашні матчі жіночі команди «Кобра» (Білокуракине) і  «Луганочка».

Вітаємо з Великоднем!

Асоціація футзалу Луганської області вітає всіх зі світлим святом Великодня! Бажаємо миру та злагоди, здоров’я та любові, нехай в цей непростий час Господь береже вас і ваші родини!

Пресслужба Асоціації футзалу Луганської області

12-13 лютого відбулись чергові ігри Чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н. та 2005-2006р.н.

12-13 лютого відбулись чергові ігри Чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н. та 2005-2006р.н.
Команда КДЮСШ 2 серед юнаків 2007-2008р.н. 12 лютого зіграла з представниками «Колос» Новоайдар з результатом 4:1.
Голи забили: Дмитро Сухарев та Євген Боярчук.
13 лютого команда юнаків 2005-2006р.н. у півфіналі грала з ДЮСШ Біловодська (1:3) та у фінальній зустрічі обіграла команду ДЮСШ з Новопскова (2:4),
став володарем головного трафею чемпіонату.
Кращим гравцем змагань визнано Олексія ГРЕЧИШКІНА, кращим воротарем Олександра ПОНОМАРЕНКА.
Голи забили: Олексій Гречишкін, Вадим Козлов, Максим Овдієнко, Олександр Рибаков.
Команди підготував тренер-викладач Андрій МИКИТЧЕНКО.
Вітаємо спортсменів та тренера з перемогою.

Розклад матчів Другої ліги Чемпіонату України на 16-19 лютого

Середа, 16 лютого 

КДЮСШ4, Льодовий палац

19:00 — вища ліга — «Будівельник» — «СВ Майстер» — 11:2 (матч закончен)

Субота, 19 лютого

 КДЮСШ4, Льодовий палац

14:00 – 2 ліга – «Енергія» — «Стожари»

15:00 – 1 ліга – «Бутово» — «Інфіз»

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

14:00 –  2 ліга – «Легіон ХХІ» — «Урожай»

15:00 – 1 ліга –  «Нива» — «Промінь»

16:00 – 3 ліга – «Форвард» — «Білокуракине»

17:00 – 1 ліга – «Промінь» — «Шахтар»

 

Розклад матчів Другої ліги Чемпіонату України. 10-13 лютого

МАТЧІ ПРОХОДИТИМУТЬ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ!

Четвер, 10 лютого

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

18:00 – 4 ліга – «17 ОТБр» — «Металіст» 2:3

Субота, 12 лютого

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

15:30 – 1 ліга – «Інфіз» — «Шахтар» Гірське

16:30 – вища ліга – ГУНП – «Олімп»

17:30 – вища ліга –  «LEX» – «Троя»

18:30 – вища ліга – «Скіф» – «Кремінщина»

Неділя, 13 лютого

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

14:30 – 1 ліга — «Нива-Марківська ОТГ» — «Самсон»

15:30 — 3 ліга — «Діана» – «Білокуракине»

16:30 — 3 ліга — «Рятувальник» — ЛДУВС

Футзальні вихідні на Луганщині! Розклад матчів 03-06 лютого. Оновлюється

Четвер, 3 лютого

КДЮСШ4, Льодовий палац

19:00 – друга ліга – «Прокуратура» — «Енергія» — 4:6

 Пятниця, 4 лютого

КДЮСШ4, Льодовий палац

13:00 – ЧУ, ветерани «40+» –  СК «Олімп U-40» Южноукраїнськ – «Мілове»

13:50 – ЧУ, ветерани «40+» – «СКВ-Комфортне місто» — «Динамо» Суми

14:40 – ЧУ, ветерани «40+» – «Олексіївка» Харків — «Мілове»

15:40 – ЧУ, ветерани «40+» – «СК «Олімп U-40» Южноукраїнськ – «Динамо»

16:30 – ЧУ, ветерани «40+» – «СКВ-Комфортне місто» – «Олексіївка» Харків

Субота, 5 лютого

КДЮСШ4, Льодовий палац

08:30 – ЧУ, ветерани «40+»  – СК «Олімп» Южноукраїнськ – «Олексіївка» Харків

09:20 – ЧУ, ветерани «40+» – «Динамо» Суми – «Мілове»

10:10 – ЧУ, ветерани «40+» – «СКВ-Комфортне місто» – СК «Олімп U40»

11:00 – ЧУ, ветерани «40+» – «Динамо» Суми  – «Олексіївка» Харків

12:30 – КУ 1/8 фіналу – «ДЕ Трейдинг» Миколаївка – «BudmonsteR» Київ

14:00 – ЧУ, ветерани «40+» – «Мілове» – «СКВ-Комфортне місто»

15:30 – вища ліга — вища ліга – «Скіф» – «Троя»

16:30 – вища ліга – «Будівельник» – «Кремінщина»

17:30 – вища ліга – «СВ Майстер» – «Олімп»

18:30 – вища ліга – ГУНП  – «LEX»

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

14:00 – 3 ліга – «Рятувальник» – «Білокуракине»

15:00 – 5 ліга – «Легіон»  – «Морська піхота»

16:00 – Чемпіонат області середі дітей 2010 р.народження — КДЮСШ2 Сєвєродонецьк — ДЮСШ Старобільськ

17:00 – 1 ліга – «Шахтар» Гірське – «Самсон»

18:00 – 4 ліга – «Поліція охорони» – «Титан»

Старобільськ

16:00 — 1 ліга – «Промінь» – «Бутово»

Неділя, 6 лютого

КДЮСШ4 Льодовий палац

12:00 – 4 ліга – «Мілове» – «Олімпік»

13:00 – 4 ліга – «Динамо» – «Лідер»

14:00 – 2 ліга – «Бліц» – «Стожари»

15:00 – 5 ліга – «Фан-клуб 12 гравець» – «Винар»

ОНЛАЙН-матчів Чемпіонату Луганської області з футзалу. 30 січня

 

Неділя, 30 січня, КДЮСШ4, Льодовий палац спорту
13:00 4 ліга «Лідер» 7:3 «17ОТБр-Нацгвардія»
14:00  4 ліга  «Мілове» 2:6 «Титан»
15:00 вища ліга СВ Майстер» 4:2 Lex
16:00 вища ліга «Кремінщина» 2:2 «Олімп»
Неділя, 30 січня, КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»
15:00  3 ліга  «Стандарт 9:2  «Імпульс
16:00 2 ліга  «Бліц» 7:4 «Енергія»
17:00 5 ліга «Фан-клуб 12 гравець» 5:4 «Легіон» 

Розклад матчів футзальних турнірів на 29-30 січня. Оновлюється

Субота, 29 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

12:00 — вища ліга ЧУ, жінки — «Кобра» Білокуракине — «Mezzo-збірна Харьковської області»

14:00 – 2 ліга – «Урожай» – «Стожари»

15:00 – вища ліга – «Скіф» – «Будівельник»

16:00 – вища ліга – «Троя» – ГУНП

17:00 – 1 ліга – «СКВ-Комфортне місто» – «Нива-Марківська ОТГ»

18:00 — 4 ліга – «Поліція охорони» – «Металіст»

19:00 — 5 ліга — «Морська піхота» — КДЮСШ4

КДЮСШ3, Спорткомплекс «Олімпія»

16:30 – 3 ліга – ЛДУВС – «Форвард»

17:30 – 4 ліга – «17ОТБр-Нацгвардія» — «Олімпік»

18:30 – 5 ліга – «Винар» — «Екодім»

Гірське.

10:00 — 18:00 — Товариський турнір з футзалу «Кубок Єдності».

Неділя, 30 січня

КДЮСШ4. Льодовий палац

13:00 — 4 ліга — «Лідер» — «17ОТБр-Нацгвардія»

14:00 – 4 ліга – «Мілове»  – «Титан»

15:00 – вища ліга – «СВ Майстер» – «LEX»

16:00 – вища ліга – «Кремінщина» – «Олімп»

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

15:00 – 3 ліга – «Стандарт» – «Імпульс»

16:00 – 2 ліга – «Бліц» – «Енергія»

17:00 – 5 ліга – «Фан-клуб 12 гравець» — «Легіон»

 

 

 

Розклад матчів футзальних турнірів на 21-23 січня. Оновлюється

П’ятниця, 21 січня

КДЮСШ4, Льодовий палац

20:30 — 4 ліга — «Динамо» — «Металіст»

Субота, 22 січня

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

13:00 – 1 ліга – «Нива-Марківська ОТГ» – «Інфіз»

16:30 – 3 ліга – ЛДУВС – «Імпульс»

17:30 – 3 ліга – «Щит-2» – «Стандарт»

КДЮСШ4, Льодовий палац

13:00 – 2 ліга – «Стожари» Сватове – «ЛегіонXXІ»

14:00 – 2 ліга – «ЛегіонXXІ» – «Енергія» Щастя

15:00 – вища ліга – ГУНП – «Скіф»

16:00 – вища ліга – «Будівельник» – «Олімп»

17:00 – вища ліга – «Кремінщина» – «LEX»

18:00 – вища ліга – «СВ «Майстер» – «Троя»

19:00 – 1 ліга – «Промінь» – «СКВ-Комфортне місто»

Неділя, 23 січня

КДЮСШ3, спорткомплекс «Олімпія»

12:00 – 3 ліга – «Форвард» – «Діана»

13:00 – 5 ліга – «Екодім» – «Легіон»

14:00 – 5 ліга – «Винар» – «Морська піхота»

КДЮСШ4, Льодовий палац

10:00 – 4 ліга – «Поліція охорони» – «Динамо»

11:00 – 2 ліга – «Прокуратура» – «Урожай»

12:00 – 4 ліга – «Мілове» – «Нацгвардія»

13:00 – 2 ліга – «Урожай» Троїцьке – «Бліц» Сєвєродонецьк

14:00 – 1 ліга – «Самсон» – «Бутове»

15:00 – 4 ліга – «Титан»– «Лідер»

16:00 – 5 ліга – КДЮСШ4 – «Фан-клуб 12 гравець»

17:00 – 4 ліга – «Металіст» – «Олімпік»

Чоловіча і жіноча збірні України з футзалу готуються до участі у Євро-2022

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт разом з президентом УАФ Андрієм Павелко, першими віцепрезидентами УАФ Анатолієм Демяненком і Вадимом Костюченком та президентом Асоціації футзалу України Сергієм Владико підтримали українську збірну з футзалу, яка плідно готується до участі у Євро-2022.
Вже сьогодні чоловіча команда в Нідерландах зіграє проти господарів турніру, а також Сербії і Португалії, а завтра (18 та 19 січня) жіноча команда у контрольних матчах, що пройдуть у Бучі, протистоятиме чинному чемпіону Європи — збірній Іспанії.
Бажаємо удачі українській команді та вдалої підготовки до Євро-2022! Вболіваємо всією Україною!