Фінал Чотирьох Кубку України з футзалу може відбутися у Сєвєродонецьку восени

     Як відомо, Фінал чотирьох Кубку України з футзалу планувулося провести в Сєвєродонецьку у березні, але у зв’язку з оголошеним в країні карантином  один з найголовніших турнірів країни  було перенесено спочатку на травень, а потім — на невизначений термін.  Віце-президент та виконавчий директор Асоціації футзалу України Володимир Гримайло прокоментував  строки і місце проведення фінальних матчів Кубку країни.

  • Фінал Чотирьох Кубка України буде зіграно восени. Швидше за все, за тиждень до першого туру нового сезону Favbet Екстра-ліги, — розповів в інтерв’ю офіційному сайту АФУ Володимир Гримайло. —  Жеребкування півфіналів відбулося, пари визначені, місце його проведення також відоме – це місто Сєвєродонецьк. Питання щодо конкретних дат буде узгоджене з клубами-учасниками після зняття всіх карантинних обмежень у державі.

      Нагадаємо, що 27 лютого відбулося засідання президії Асоціації футзалу України, головним питанням якого стало визначення міста, в якому відбудеться цьогорічний Фінал Чотирьох Кубка України з футзалу. Після розгляду надісланих заявок від Асоціації футзалу Луганської області, НФК «Ураган» та МФК «Продексім» – президією Асоціації футзалу України було вирішено акцептувати пропозицію Асоціації футзалу Луганської області та визначити місцем проведення Фіналу Чотирьох Кубка України з футзалу сезону 2019/2020 рр. місто Сєвєродонецьк.

   За матеріалами офіційного сайту АФУ