Визначено символічну збірну вищої ліги Чемпіонату області

     Визначено символічну збірну вищої ліги чемпіонату області з футзалу сезону 2019/2020рр. В опитуванні взяли участь  представники і капітани команд-учасниць вищої ліги, а також голова  Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін і голова Асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко. За умовами кожен надає свій варіант кращої команди, за результатами яких  сформувалася символічна збірна команда.

    Зазначимо, що гравці Ярослав Семиволос і Едуард Оридорога набрали однакову кількість голосів. То ж, до символічної збірної потрапили шість гравців.

Символічна збірна: Бутко, Стебловський, Лазикін, Любченко, Семиволос/Оридорога.

Гравці отримають нагороди під час проведення урочистого підбиння підсумків сезону.

Підсумки опитування.

Місце Прізвище, ім’я гравця Команда Кількість голосів
1. Сергій Стебловський «Щит» 14
2. Сергій Бутко «ІВТ» 12
3. Микита Лазикін  «Щит» 10
 4.  Роман Любченко «ІВТ» 9
 5-6.  Ярослав Семиволос «ІВТ» 7
5-6. Едуард Оридорога ГУНП 7
7. Владислав Калюжний «Чайка» 4
8. Святослав Боговий «ІВТ» 3
9. Олександр Морєв «Чайка» 3
10. Олександр Кузьменко «Щит» 3
11. Артем Іванов «Чайка» 2
12. Григорій Бузєватий «Будівельник» 1
13. Святослав Марканич «Будівельник» 1
14. Денис Гнилицький ГУНП 1
15. Данило Кучирка «Чайка» 1
16. Євген Чумаков «Щит» 1
17. Олександр Майба «Будівельник» 1

Голова Луганської обласної Асоціації футболу Ігор ШОПІН:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  3. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  5. Олександр Морєв («Чайка», Кремінна)

Голова Асоціації футзалу Луганської області Юрій КРАВЧЕНКО:  

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  3. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  5. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)

Команда «ІВТ»

Капітан команди Сергій БУТКО:

  1. Олександр Майба («Будівельник», Лисичанськ)
  2. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  3. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)

Представник команди Роман ЛОЗА:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  3. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)

Команда «Щит»

Президент команди Ігор КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  3. Олександр Кузьменко («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)

Капітан команди Сергій СТЕБЛОВСЬКИЙ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  3. Олександр Кузьменко («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Євген Чумаков («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)

Команда «Чайка»

Представник команди Віктор ЗАПОРОЖЕЦЬ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  3. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  4. Олександр Морєв («Чайка», Кремінна)
  5. Владислав Калюжний («Чайка», Кремінна)

Капітан команди Генадій КОШЕЛЄВ:

  1. Святослав Марканіч («Будівельник», Лисичанськ)
  2. Владислав Калюжний («Чайка», Кремінна)
  3. Олександр Морєв («Чайка», Кремінна)
  4. Данило Кучирка («Чайка», Кремінна)
  5. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)

Команда «Будівельник»

Головний тренер команди Євген ГУДЕЛЯУСКАС:

  1. Артем Іванов («Чайка», Кремінна)
  2. Владислав Калюжний («Чайка», Кремінна)
  3. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Святослав Боговий  («ІВТ», Сєвєродонецьк)

Капітан команди Святослав МАРКАНІЧ:

  1. Артем Іванов («Чайка», Кремінна)
  2. Владислав Калюжний («Чайка», Кремінна)
  3. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Святослав Боговий  («ІВТ», Сєвєродонецьк)

Команда ГУНП

Представник команди Вадим СЕРДЮКОВ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Денис Гнилицький (Головне управління Національної поліції в Луганській області)
  3. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)
  4. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)

Капітан команди Едуард ОРИДОРОГА:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Олександр Кузьменко («Щит», Сєвєродонецьк)
  3. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5.  Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)

Команда «Самсон»

Президент команди Іван САМСОНЮК:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  3. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)

Капітан команди Іван НОВІКОВ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  3. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)

Команда «Олімп»

Представник команди Олександр ЗАГОРОВСЬКИЙ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Григорій Бузєватий («Будівельник», Лисичанськ)
  3. Ярослав Семиволос («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  4. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)
  5. Едуард Оридорога (Головне управління Національної поліції в Луганській області)

Капітан команди Юрій ТКАЧОВ:

  1. Сергій Бутко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  2. Роман Любченко («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  3. Микита Лазикін («Щит», Сєвєродонецьк)
  4. Святослав Боговий («ІВТ», Сєвєродонецьк)
  5. Сергій Стебловський («Щит», Сєвєродонецьк)