Голова Асоціації футзалу Юрій Кравченко розповів про варіанти закінчення футзального сезону на Луганщині

        Як відомо, у зв’язку з епідемією коронавірусу футзальний сезон на Луганщині, який було плановано завершити до  19 квітня 2020 року, призупинено.  Про те, які варіанти подовження змагань розповів голова Асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко.

 • В Сєвєродонецьку в Льодовому палаці Асоціація футзалу України планувала проведення Фіналу Чотирьох Кубку України 21-22 березня. Чи буде проведено цей турнір в майбутньому в Сєвєродонецьку?
 • На сьогодні є офіційна інформація від Асоціації футзалу України про перенесення фіналу Кубку України на 2-3 травня. Місто проведення – Сєвєродонецьк. Але ж,  Ви розумієте, що спрогнозувати як буде розвиватися пандемія коронавірусу в країні наразі важко. Тому, можливо, і ці дати також будуть змінені. Маю надію, що Сєвєродонецьк в цьому році отримає можливість провести один з найголовніших футзальних турнірів в країні. Для нашого футзалу це буде справжня подія.
 • Вболівальників і команди цікавить чи будуть проведені Всеукраїнській фінал АФЛУ і Кубок регіонів АФЛУ?
 • За інформацією з комітету АФЛУ турніри плануються проводитися. Більше інформаціїї, звісно, буде по завершенні в країні пандемії.
 • Через  коронавірус також призупинено обласний Чемпіонат з футзалу.    
 • Так. Коли було прийнято рішення про призупинення Чемпіонату, були зіграні майже всі матчі (окрім двох) вищої ліги, результати яких вже не впливають на розташування в першій трійці команд в турнірній таблиці. Незіграні матчі «Щит» – «Самсон» і «Самсон» – «Будівельник», скоріше за все, будуть зіграні напередодні наступного сезону.
 • Якщо з вищою лігою, більш менш, ситуація зрозуміла, то як плануєте вирішувати закінчувати чемпіонат у інших лігах – з першою по четверту?
 • Не дивлячись на те, що ліги вийшли на фінішну пряму, в кожній з них потрібно зіграти ще по чотири-п’ять турів. Мабуть, найбільш складна, і в той же час цікава, ситуація склалася в першій лізі, де шість команд мають шанси потрапити у плей-офф змагань – для цього їм потрібно зайняти місця з першого по четверте. Складність ситуації в тому, що кожна команда має гравців, які беруть участь у чемпіонаті області з футболу.
 • Серед команд другої ліги марківська «Нива» також гратиме в обласному футболі.
 • У другій лізі простіше, там лише «Нива» грає у великий футбол. Ми спілкувалися нещодавно з марків’янами, і команда готова розглянути можливість грати, як то кажуть, на два фронти, а саме приїздити до місця проведення матчів (всі матчі проводяться в спортивних залах міста Сєвєродонецьк) серед тижня. А оскільки майже всі команди, що грають в другій, третій і четвертих лігах, щорічно беруть участь у турнірі «Аматорська ліга» на відкритих майданчиках, тому продовження змагань в цих лігах буде розглядатися відразу після закінчення карантину. Наразі є два варіанти завершення. Перший – влітку (можливо травень), відразу по завершенню карантину на проведення спортивних заходів, другий –  безпосередньо перед початком наступного сезону (жовтень). Всі ці питання вже будемо вирішувати з Луганською обласною асоціацією футболу.
 • То ж, всі ліги плануєте догравати?
 • Звісно. Всі змагання в лігах обов’язково будуть завершені. Все залежить від того, коли спаде пандемія в країні. То ж бажаю всім здоров’я та дотримуватися карантинних заходів.

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області