Визначилися призери Вищої ліги Чемпіонату Луганської області з футзалу

Вчора в своєму останньому матчі Чемпіонату області сезону 2019/2020рр «ІВТ» (на головному фото) здобув перемогу над командою ГУНП в Луганській області з рахунком 5:3 і таким чином оформив золоті нагороди Чемпіонату.

На другому місці за один матч до фінішу вже точно залишається «Щит» (Сєвєродонецьк), також бронзові нагороди вже забезпечила команда «Чайка» з Кремінної.

Нагородження переможців, призерів, а також визначення символічної збірної Чемпіонату відбудеться в квітні по завершенні футзального сезону. Зазначимо, що символічна збірна буде визначена шляхом голосування тренерів і капітанів команд, а також вболівальників.

Чемпіон Луганської області – «ІВТ» (Сєвєродонецьк) представлятиме Луганську область у Всеукраїнському фіналі чемпіонів АФЛУ Аматорська футзальна ліга України), який відбудеться 27-29 березня у Львові. У звязку з карантином в країні дата проведення може бути змінена. Слідкуйте за новинами.

Срібний і бронзовий призери – «Щит» (Сєвєродонецьк) і «Чайка» (Кремінна) представлятимуть Луганську область в Кубку регіонів АФЛУ 3-5 квітня. Місце проведення буде визначено пізніше. У звязку з карантином в країні дата проведення може бути змінена. Слідкуйте за новинами.

на фото — «Щит» (Сєвєродонецьк) — срібний призер вищої ліги Чемпіонату Луганської області сезону 2019/2020рр

 

на фото — «Чайка» (Кремінна) — бронзовий призер Чемпіонату Луганської області сезону 2019/2020рр.

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області