Визначено переможців чемпіонату луганської області серед юнаків

Весна для юнацького футболу розпочалася з нагород. 1 березня в Льодовому палаці спорту Сєвєродонецька пройшов фінальний етап чемпіонату Луганської області серед юнаків 2003-2004р.н. та 2005-2006 р.н.
У віковій групі 2003-2004 р.н. чемпіонство здобули представники КДЮСШ-2 (м. Сєвєродонецьк).
Дуже насичено та цікаво пройшов завершальний етап для вихованців 2005-2006 р.н.
У півфінальній частині зустрілися футболісти Новопсковської ДЮСШ та СДЮШОР-2 (м. Сєвєродонецьк), зігравши в нічию – 1:1 на команди чекала серія післяматчевих пенальті. З рахунком 3:2 новопсковчани виборюють путівку в наступний раунд.
Матч між ДЮСШ Новопсков та ДЮСШ Троїцьке завершився з результатом 2:0. І таким чином, ДЮСШ Новопсков стає чемпіоном Луганської області серед юнаків 2005-2006 р.н. сезону 2019/2020.
Також Дмитро Садовий став кращим захисником в даній віковій категорії, Дмитро Носулєв – кращий нападник, Валерій Літвінов отримав нагороду як кращий тренер.
«Дуже запеклою видалася боротьба у фіналі, цікаво було протистояти суперникам. Незважаючи на те, що змагання проходили серед юнацьких команд – ми побачили дорослий футбол. Чимало футболістів Новопсковської ДЮСШ зараз навчаються поза межами нашого навчального закладу та це, як бачите, не завадило нам вибороти найвище місце на п’єдесталі. Дякую кожному гравцеві за самовідданість. Цю перемогу заслужив кожен в команді», — прокоментував завершальний етап змагань Валерій Літвінов.
Вітаємо футбольну юнь Луганщини з нагородами! Бажаємо ще більше натхнення у новому сезоні!!!
Вікторія Кліщова/Заря’72
Фото – ДЮСШ Новопсков