В Сєвєродонецьку відбудеться матч 1/4 фіналу Кубку України

Матч 1/4 фіналу Кубку України за участю миколаївського клубу «ДЕ Трейдинг» відбудеться в Сєвєродонецьку, в суботу, 22 лютого о 12:30.

Суперник «Де Трейдингу» на стадії 1\4 фіналу розіграшу Кубку України буде аматорська команда із Вінниці «Яско». Цей клуб створено 2013 року і носить він назву торговельної фірми. Команда неодноразово вигравала чемпіонат та Кубок Вінничини. Нині впевнено лідирує у чемпіонаті Вінниці,не маючи жодної поразки. Також потрапила до третього етапу обласного чемпіонату.(Обласний чемпіонат проходить у кілька етапів. Команди розбиті на групи,а потім переможці та призери переходять до наступних етапів,лишаючи «поза бортом» найслабкіших). Багато футзалістів клубу також грають у великий футбол,але в чемпіонаті області виступають за різні команди.
На першому попередньому етапі розіграшу Кубку України вінничани двічі обіграли львівську «CORE VALUE» 7:1 вдома та 4:2 в гостях. На другому також двічі виграли у житомирського «Іn Bew-2» 5:3 в гостях и 14:2 вдома, на стадії 1\8 у Херсоні розібралися із другою командою місцевого «Продексіму» 10:5,а на матч-відповідь «мельники» не приїхали. Як бачимо,суперник миколаївських «енергетиків» досить серйозний,не зважаючи на аматорський статус.
Перша гра 1\8 фіналу розіграшу Кубку України відбудеться 22 лютого у суботу о 12.30 . «Домашньою ареною» «Де Трейдинга» у цей день стане Льодовий Палац у Сєвєродонецьку. Майданчик обрано не випадково, адже це чи не єдина на теренах Донецької та Луганської областей, спортивна споруда,яка зможе прийняти більше тисячі глядачів та має футзальне поле стандартних розмірів.
Керівництво нашої команди планує виїзд болільників на цю зустріч. Індивідуальні та колективні заявки можна подати за телефоном 099-052-59-28.
Як і завжди буде організовано он-лайн трансляцію матчу. Посилання на яку ми оприлюднимо пізніше.

Футзальний клуб «ДЕ Трейдинг»