Зіграні матчі другого ігрового дня Чемпіонату області з футболу серед дівчат

29 вересня у Новопскові пройшов другий ігровий день Чемпіонату Луганської області серед дівочих команд. Першими на поле вийшли юні футболістки господарів поля та дівчата з Міловського району. Протягом гри було створено багато гольових моментів біля воріт обох команд, але Новопсковці змогли три таких моменти реалізувати на свою користь. Міловським дівчатам так і не вдалося забити хоча б один гол. Підсумок гри 3:0 на користь дівчат Новопсковського району.
У другій грі відбулося Білокуракинське «дербі». Дівчата з «Кобри-1» проекзаменували своїх дублерів. Рахунок гри 5:0 на користь першої команди. Ця гра пішла на користь другій команді, оскільки у наступній зустрічі проти господарів поля Білокуракінські дівчата здобули першу, історичну перемогу у обласних змаганнях. І вдвічі приємніше, що здобута вона у грі з сильною командою Новопсковського району. При перевазі господарів поля, нашим дівчатам вдалося провести дві результативні контратаки. Натомість у свої ворота пропустили лише один м»яч. Рахунок гри 2:1 на користь «Кобри-2».
      І завершили ігровий день команди Міловського району та «Кобра-1». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, навіть у деяких проміжках ігрового часу перевага була не на нашій стороні. Але забити у першому таймі жодній команді не вдалося. У перерві дівчата отримали певні настанови від тренерського штабу і змогли переважити чашу терезів на свою користь. Спочатку «кобрята» вдало реалізували штрафний 9-ти метровий удар. Потім забили другий гол з-за меж карного майданчику. Після другого забитого голу перевага повністю перейшла на бік нашої команди. Дівчата заспокоїлися, стали більше грати у пас і, під завісу другого тайму, вдало завершили замиканням на дальній стійці розіграну багатоходівку.
Таким чином ЖФК «Кобра-1» після чотирьох турів йде зі стовідсотковим результатом .і щоб отримати чемпіонство, їм досить у двох останніх турах здобути хоча б одне очко.