Жовті та червоні картки Аматорської ліги станом на 1 жовтня

Вища ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Шахтар Бєлих Денис Нитко Денис, Сосна Дмитро Плащинський Вячеслав
УЗЕ Ігнатенко Денис, Бутко Роман Лабазник Вадим,Ковтун Євген,Семиволос Ярослав
Енергія Гребенюк Олександр, Сайян Віктор, Шкабура Дмитро, Крохмаль Віталій Пульний Олександр, Бойчук Ярослав, Лисенко Євген Ушаков Іван
Лугексперт Зезюлін Ян, Карпцов Микита, Майба Олександр, Муштаєв Євген, Скрига Дмитро, Шумейко Микита, Гуделяускас Евген
ГУНП Кагала Олександр, Ямуров Єгор, Оридорога Едуард Бурля Дмитро, Попов Сергій
Самсон Ісаєнко Андрій, Новіков Іван, Кудря Вадим, Світличний Павло Лихач Анатолій, Загоруйко Богдан
УКР-СПЛАВ Жук Анатолій, Морєв Олександр, Колєснік Сергій, Морозов Євген, Кузьменко Олександр, Шелестинський Артем
Перша ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Молнія Шпак Дмитро, Каширцев Артем, Іванченко Леонид, Слободанюк Сергій Єрохин Дмитро
Сокіл Твердохлєб Ярослав, Парфенюк Олександр, Кузнецов Анатолій,Литвинов Анатолій, Беседа Петро Криловський Святослав, Заярний Олександр, Кобзар Олександр, Кузнецов Кирило
Спорт Стайл Носков Антон, Симбірьов Євген, Шимків Дмитро, Блинов Андрій, Зезюлін Денис Хакімов Мухаммад, Нестеренко Максим Курпас Володимир
Олімпік Немикін Родіон, Криворучко Максим,Ковальов Едуард, Агафонов Ігор, Метелкин Ігор  Лєщев Руслан,Моргунов Андрій, Кормило Олександр, Солдатенко Дмитро Лебеденко Руслан
Квазар Шевченко Валерій,Ткач Данило, Маначенко Максим, Мурашов Даніл Романенко Олександр, Асадов Алі Приходько Роман
Самсон-2 Гоянець Юрій, Петренко Олександр, Лемп Олександр Вареник Денис, Хромов Олександр, Кунченко Олександр
Рятувальник Просянкин Максим, Суворов Вадим, Прокопов Андрій, Дашко Денис, Бойков Герман, Силкін Олександр, Пономарьов Максим Бунь Максим, Коритний Андрій
Діана Карталєєв  Владислав, Калинченков Вадим Мироненко Денис
Металіст Плахотя Андрій, Сидоров Віктор, Сидоров Андрій
Друга ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Гірське Влас Дмитро, Рисухін Кирило Токарь Артем, Ізотов Сергій
Тайм Герасімов Олександр, Сердюков Вадим, Чабан Вячеслав, Лифар Олексій Ігнатенко Андрій, Подгорний Володимир, Горбенко Євген Семиволос Андрій
Щит-2 Комаркицький Володимир, Компанієць Юрій, Кременчуцький Ігор, Манохін Михайло Ховерко Анатолій, Подгорний Володимир Дериглазов Денис
Винар Іванченко Олександр, Черторицький Ігор, Метьолкін Артем, Метьолкін Ігор, Білан Віталій, Дубовий Андрій Латипов Ринат Іонін Олександр
Штурм Тарасенко Віталій Пушкаренко Дмитро, Сенюк Олексій
Інваспорт Гожедрянов Андрій, Подгорний Микола, Ліпко Вадим, Махник Володимир Морпак Роман
Квазар-2 Федорчук Ярослав, Гальченко Олексій, Рожанський Олексій Молодкін Олександр, Муха Олександр Левко Ігор
Луганський НДЕКЦ Сурмій Максим, Мороз Юрій, Юр’єв Владислав, Чернуха Олександр, Акулов Георгій, Карпусь Віталій Толкачов Володимир, Задорожній Євген
Екодім Горбаньов Володимир, Дубровський Стефан, Кавітов Олексій, Реуцький Єгор, Корсун Олександр, Гордієвський Олег Лисечко Денис, Привалко Олександр Задорожній Олександр
NRC Федоріщев Артем,Чиник Марк, Ерстенюк Роман, Чистоклетов Костянтин, Тонконог Владислав Кайдаш Віктор Щиров Сергій
Лисичанськ Глущенко Олександр