Артем Шелестинський: «Програли через власні помилки»

Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів для шульгінського «Скіфа» пройшов 25 вересня у Копилах проти СК «Полтава». На жаль, «Скіфу» довелося покинути протистояння аматорів України. А про останній зіграний матч поділився своїми враженнями Артем Шелестинський:
— Прийняли нас на Полтавщині дуже добре. Атмосфера, яка панувала довкола додатково стимулювала та надихала на матч.
Кожен зі «Скіфа» добре розумів, що суперник не простий, який має міцну та цікаву гру. Флангова активність полтавчан має серйозну зіграність. Це було помітно ще під час першого матчу.
Здавалося, що у нас були шанси ще у першому таймі. Вони стали ще реальнішими, коли опоненти залишилися у меншості.
Звісно, автогол ускладнив для нас ситуацію. Але чомусь всі зациклюють увагу на м’ячеві в наших воротах і не задаються питанням — чому протягом цілого тайму жодна атака не була реалізована? Хоча моментів було достатньо…
У футболі навіть хвилинна слабкість здатна так зарядити суперника, що він переверне хід подій на свою користь. Коли ви помиляєтесь на полі, помилка довго прислідує вас. Байдуже скільки корективів ви зробите до наступної гри, всі пам’ятатимуть вашу невдачу. На жаль, так сталося і з нашою командою. Та вважаю, що гол у власні ворота не єдиною помилкою «Скіфа». Перегляньте матч — там все чітко видно. Не скажу, що СК «Полтава» це той суперник, який примусив би нас хвилюватись. Важко зберігати спокій, коли суперники роблять щось неординарне на полі. Та матч був з боротьбою, але без особливостей. Ми програли через власні помилки. Думаю, «Скіф» продемонстрував свій характер на аматорському Кубку України. Радує, що на домашньому стадіоні «Колос» в Старобільську ми продовжуємо грати без поразок і сподіваємося так буде і надалі.
Рішуче налаштовані на чемпіонат Луганської області. Бажаємо всім гравцям залишатися без травм і дякуємо всім за підтримку.

Вікторія Кліщова