«Скіф» поступився у Полтаві і припинив шлях у Кубку України

У середу, 25-го вересня, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. Путівку до наступного раунду очікувано оформили «Олімпія» (Савинці) та ОДЕК (Оржів), які вдруге переграли своїх опонентів – «Мал» (Коростень) та «Звягель» (Новоград-Волинський) відповідно. Також у чвертьфінал вийшла «Вікторія», на матч проти якої не виїхав «Скорук» (Томаківка). «Сапфір» (Краматорськ) та «Таврія-Скіф» (Роздол) вдома взяли реванш у «Універ-Динамо» (Харків) та «Таврії» (Новотроїцьке) відповідно, але за сумою двох матчів далі пройшли представники Харківської та Херсонської областей. Найцікавіші матчі відбулися у Копилах, Сарнах та Шляховій. На Вінниччині «ЛНЗ-Лебедин» завдяки голами Ткаченка та Листопада з рахунком 2:0 здолав «Світанок-Агросвіт». У Сарнах місцевий «Маяк» не зумів здолати «Юність» (Верхня Білка) – нічия 1:1. У Копилах СК «Полтава», незважаючи на те, що в середині першого тайму залишився у меншості, здобув перемогу над «Скіфом» (Шульгинка).

РЕЗУЛЬТАТИ 1/8 ФІНАЛУ КУБКА УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

СК «Полтава» — «Скіф» (Шульгинка) 3:1 (перший матч – 2:2) Голи: Верховод 45 аг, Фоменко 64, Куімов 85 – Коломецький 56

«Сапфір» (Краматорськ) – «Універ-Динамо» (Харків) 3:2 (0:3)

«Маяк» (Сарни) – «Юність» (Верхня Білка) 1:1 (0:1)

«Олімпія» (Савинці) – «Мал» (Коростень) 4:0 (3:0)

«Світанок-Агросвіт» (Шляхова) – «ЛНЗ-Лебедин» 0:2 (0:0)

«Таврія-Скіф» (Роздол) – «Таврія» (Новотроїцьке) 2:1

«Звягель» (Новоград-Волинський) – ОДЕК (Оржів) 0:2 (1:5)

«Вікторія» (Миколаївка) – «Скорук» (Томаківка) +:- (2:1)