І ВСЕ Ж ТАКИ, ВСЕ Ж ТАКИ… «СКІФ» — «ПОЛТАВА» — НІЧИЯ

1/8 фіналу Кубку України серед аматорів збирає своїх глядачів. В очікуванні нового футбольного протистояння була вся область. Цікавив і суперник «Скіфа», і в якому складі вийдуть господарі. Адже попередні травмованості обіцяли зміни в шульгінській команді. Та на поле вийшли і Сергій Бутко, і Роман Любченко. Зустріли команди повні трибуни вболівальників.
Отже, СК «Полтава» — суперник 1/8 Кубку.
Має досвід та здобутки на своїй території, але дебютує на Кубку аматорів.
Жваво та дуже напружено було з початку матчу. Але гаряче біля воріт «Полтави» було частіше. Момент на 12 хвилині примусив всі трибуни затамувати подих. «Скіф» атакував суперника, удар Романа Любченка… і м’яч проходить повз воріт. Ром, ну як же так?…
Слідом Олександр Коломецький не влучає. Потім ще удар і все марно.
Здавалося, що це безкінечна серія ударів не завершиться голом.
Видихнути з полегшенням і на 25 хвилині, коли Сергій Бутко відобразив удар суперників.
Перший тайм 0:0.
Другий тайм додав ще більше жорстокості на полі, навіть проливний дощ не охолодив пилу команд.
Олег Червонцев приносить перший гол «Полтаві» на 48 хвилині.
Боротьба загострювалася з кожною хвилиною. 69 хвилина — Роман Любченко з пенальті зрівнює рахунок. Та полтавський гравець Дмитро Щербак забиває гол — 1:2.
Здавалося, що надія на перемогу чи нічию почала гаснути. Але трибуни просто просили ще один гол. Дмитро Шульц записує гол на рахунок «Скіфа» — 2:2.
Як би не розгорталися події на полі, все ж таки результат на табло — нічия.
Тому шанси на вихід до наступного етапу Кубку у обох суперників однакові. Бажаємо успіху «Скіфу».
Та P. S. — шановні, футболісти «Скіфа», дякуємо вам за неперевершені емоції та моменти на полі, але бережіть себе і, можливо, вболівальникам на такі матчі потрібно видавати заспокійливе. Бо інколи на трибунах складніше, ніж на полі…