Жовті та червоні картки Аматорської ліги станом на 16 вересня

Вища ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Шахтар Сосна Дмитро, Семенов Юрій Гуров Артем,Нитко Денис
УЗЕ Ігнатенко Денис, Бутко Роман Лабазник Вадим,Ковтун Євген,Семиволос Ярослав
Енергія Гребенюк Олександр, Сайян Віктор, Лисенко Євген, Шкабура Дмитро, Крохмаль Віталій Пульний Олександр, Бойчук Ярослав
Лугексперт Зезюлін Ян, Карпцов Микита, Майба Олександр, Муштаєв Євген, Скрига Дмитро, Шумейко Микита, Гуделяускас Евген
ГУНП Кагала Олександр, Ямуров Єгор, Оридорога Едуард Бурля Дмитро, Попов Сергій
Самсон Ісаєнко Андрій, Новіков Іван, Кудря Вадим Лихач Анатолій, Загоруйко Богдан
УКР-СПЛАВ Жук Анатолій, Морєв Олександр, Колєснік Сергій, Морозов Євген
Перша ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Молнія Шпак Дмитро, Каширцев Артем, Іванченко Леонид  Єрохин Дмитро
Сокіл Твердохлєб Ярослав, Парфенюк Олександр, Кузнецов Анатолій,Литвинов Анатолій, Беседа Петро Криловський Святослав, Заярний Олександр, Кобзар Олександр, Кузнецов Кирило Лавриненко Олексій
Спорт Стайл Симбірьов Євген, Шимків Дмитро, Блинов Андрій, Зезюлін Денис Хакімов Мухаммад, Нестеренко Максим
Олімпік Немикін Родіон, Криворучко Максим,Ковальов Едуард, Агафонов Ігор, Метелкин Ігор  Лєщев Руслан,Моргунов Андрій, Лебеденко Руслан, Кормило Олександр, Солдатенко Дмитро
Квазар Шевченко Валерій, Асадов Алі,Ткач Данило, Маначенко Максим Приходько Роман, Романенко Олександр
Самсон-2 Гоянець Юрій, Петренко Олександр Вареник Денис, Хромов Олександр, Кунченко Олександр
Рятувальник Просянкин Максим, Суворов Вадим, Прокопов Андрій, Дашко Денис Бунь Максим, , Коритний Андрій
Діана Карталєєв  Владислав, Калинченков Вадим Павлов Данило, Мироненко Денис
Металіст Плахотя Андрій, Сидоров Віктор, Сидоров Андрій
Друга ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Гірське Влас Дмитро, Рисухін Кирило Токарь Артем, Ізотов Сергій
Тайм Герасімов Олександр, Сердюков Вадим, Чабан Вячеслав Ігнатенко Андрій,Семиволос Андрій, Подгорний Володимир, Горбенко Євген
Щит-2 Комаркицький Володимир, Компанієць Юрій, Кременчуцький Ігор, Манохін Михайло Ховерко Анатолій, Горобець Артем, Подгорний Володимир, Дериглазов Денис
Винар Іванченко Олександр, Латипов Ринат, Черторицький Ігор, Метьолкін Артем, Метьолкін Ігор, Білан Віталій, Дубовий Андрій Шадрін Артем,Бестужний Сергій, Литовченко Дем’ян
Штурм Тарасенко Віталій Пушкаренко Дмитро
Інваспорт Гожедрянов Андрій, Подгорний Микола, Ліпко Вадим, Махник Володимир
Квазар-2 Федорчук Ярослав, Гальченко Олексій Молодкін Олександр, Муха Олександр, , Левко Ігор
Луганський НДЕКЦ Сурмій Максим, Мороз Юрій, Юр’єв Владислав, Чернуха Олександр, Акулов Георгій, Карпусь Віталій Толкачов Володимир, Задорожній Євген
Екодім Горбаньов Володимир, Дубровський Стефан, Кавітов Олексій, Реуцький Єгор, Корсун Олександр, Гордієвський Олег Задорожній Олександр,Лисечко Денис, Привалко Олександр
NRC Федоріщев Артем,Щиров Сергій,Чиник Марк, Ерстенюк Роман, Чистоклетов Костянтин, Тонконог Владислав Кайдаш Віктор
Лисичанськ Глущенко Олександр