Жовті та червоні картки Аматорської ліги станом на 9 вересня

Вища ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Шахтар Сосна Дмитро, Семенов Юрій Гуров Артем,Нитко Денис
УЗЕ Ігнатенко Денис, Бутко Роман Лабазник Вадим,Ковтун Євген,Семиволос Ярослав
Енергія Гребенюк Олександр, Сайян Віктор, Лисенко Євген, Шкабура Дмитро Пульний Олександр, Бойчук Ярослав
Лугексперт Зезюлін Ян, Карпцов Микита, Майба Олександр, Муштаєв Євген, Скрига Дмитро, Шумейко Микита
ГУНП Кагала Олександр, Ямуров Єгор, Оридорога Едуард Бурля Дмитро, Попов Сергій
Самсон Ісаєнко Андрій, Новіков Іван, Кудря Вадим Лихач Анатолій, Загоруйко Богдан
УКР-СПЛАВ Жук Анатолій, Морєв Олександр, Колєснік Сергій, Морозов Євген
Перша ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Молнія Шпак Дмитро, Каширцев Артем, Іванченко Леонид  Єрохин Дмитро
Сокіл Кузнецов Кирило, Твердохлєб Ярослав, Парфенюк Олександр, Кузнецов Анатолій,Литвинов Анатолій Криловський Святослав, Заярний Олександр, Кобзар Олександр
Спорт Стайл Симбірьов Євген, Шимків Дмитро, Блинов Андрій,Нестеренко Максим Хакімов Мухаммад Городов Роман, Носков Антон
Олімпік Немикін Родіон, Криворучко Максим,Ковальов Едуард, Агафонов Ігор, Метелкин Ігор  Лєщев Руслан,Моргунов Андрій, Лебеденко Руслан, Кормило Олександр, Солдатенко Дмитро
Квазар Шевченко Валерій, Асадов Алі,Ткач Данило, Маначенко Максим Приходько Роман, Романенко Олександр
Самсон-2 Кунченко Олександр, Гоянець Юрій Вареник Денис, Хромов Олександр Єрмаков Андрій
Рятувальник Просянкин Максим, Суворов Вадим, Прокопов Андрій, Коритний Андрій, Дашко Денис Бунь Максим
Діана Карталєєв  Владислав Павлов Данило, Мироненко Денис
Металіст Плахотя Андрій, Сидоров Віктор, Сидоров Андрій
Друга ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Гірське Влас Дмитро, Рисухін Кирило Токарь Артем, Ізотов Сергій
Тайм Герасімов Олександр, Сердюков Вадим, Чабан Вячеслав Ігнатенко Андрій,Семиволос Андрій, Подгорний Володимир, Горбенко Євген
Щит-2 Комаркицький Володимир, Компанієць Юрій, Кременчуцький Ігор, Манохін Михайло,Дериглазов Денис Ховерко Анатолій, Горобець Артем, Подгорний Володимир
Винар Іванченко Олександр, Латипов Ринат, Черторицький Ігор, Метьолкін Артем, Метьолкін Ігор, Литовченко Дем’ян, Білан Віталій Бестужний Сергій,Шадрін Артем Іонін Олександр
Штурм Тарасенко Віталій Пушкаренко Дмитро
Інваспорт Гожедрянов Андрій, Подгорний Микола, Ліпко Вадим, Махник Володимир
Квазар-2 Федорчук Ярослав, Левко Ігор, Гальченко Олексій Молодкін Олександр, Муха Олександр
Луганський НДЕКЦ Сурмій Максим, Мороз Юрій, Юр’єв Владислав, Чернуха Олександр, Акулов Георгій, Карпусь Віталій Толкачов Володимир, Задорожній Євген
Екодім Горбаньов Володимир, Дубровський Стефан, Кавітов Олексій, Реуцький Єгор, Корсун Олександр, Привалко Олександр, Гордієвський Олег Задорожній Олександр,Лисечко Денис Матвієнко Микита
NRC Федоріщев Артем,Щиров Сергій,Чиник Марк, Ерстенюк Роман, Чистоклетов Костянтин, Тонконог Владислав Кайдаш Віктор
Лисичанськ Глущенко Олександр