Жовті та червоні картки Аматорської ліги станом на 21 серпня

Вища ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Шахтар Сосна Дмитро Гуров Артем,Нитко Денис
УЗЕ Ігнатенко Денис, Бутко Роман, Ковтун Євген, Семиволос Ярослав Лабазник Вадим Любченко Роман
Енергія Гребенюк Олександр, Сайян Віктор, Лисенко Євген Пульний Олександр, Бойчук Ярослав
Лугексперт Зезюлін Ян, Карпцов Микита, Майба Олександр, Муштаєв Євген, Скрига Дмитро, Шумейко Микита
ГУНП Кагала Олександр, Ямуров Єгор Бурля Дмитро, Попов Сергій
Самсон Ісаєнко Андрій, Новіков Іван, Кудря Вадим Лихач Анатолій, Загоруйко Богдан, Циганок Олександр Світличний Павло — 2 гри
УКР-СПЛАВ Жук Анатолій, Морєв Олександр, Колєснік Сергій Кузьменко Олександр  

 

Перша ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Молнія Шпак Дмитро, Каширцев Артем, Іванченко Леонид  Єрохин Дмитро Удовенко Владислав, Кучерешко Олексій
Сокіл Кузнецов Кирило, Твердохлєб Ярослав, Парфенюк Олександр, Кузнецов Анатолій Криловський Святослав, Заярний Олександр, Кобзар Олександр
Спорт Стайл Симбірьов Євген, Шимків Дмитро, Блинов Андрій Хакімов Мухаммад, Носков Антон,Городов Роман
Олімпік Немикін Родіон, Лєбєденко Руслан, Солдатенко Дмитро,Моргунов Андрій, Криворучко Максим  Лєщев Руслан Агафонов Ігор
Квазар Шевченко Валерій, Асадов Алі,Ткач Данило Приходько Роман, Романенко Олександр Марченко Олександр, Мурашов Данило
Самсон-2 Кунченко Олександр,Єрмаков Андрій,Гоянець Юрій Вареник Денис, Крохмаль Андрій,Лемп Олександр,Хромов Олександр
Рятувальник Просянкин Максим, Суворов Вадим, Прокопов Андрій, Коритний Андрій, Дашко Денис Бунь Максим
Діана Карталєєв  Владислав Павлов Данило, Мироненко Денис
Металіст Плахотя Андрій, Сидоров Віктор, Сидоров Андрій
Друга ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Гірське Влас Дмитро, Рисухін Кирило Токарь Артем, Ізотов Сергій
Тайм Подгорний Володимир, Герасімов Олександр,Семиволос Андрій, Сердюков Вадим, Горбенко Євген Ігнатенко Андрій
Щит-2 Комаркицький Володимир, Компанієць Юрій, Горобець Артем, Кременчуцький Ігор, Манохін Михайло,Дериглазов Денис Ховерко Анатолій
Винар Іванченко Олександр, Шадрін Артем, Латипов Ринат, Черторицький Ігор, Метьолкін Артем, Метьолкін Ігор, Литовченко Дем’ян Іонін Олександр, Бестужний Сергій, Кущ Денис Черновський Володимир
Штурм Тарасенко Віталій Пушкаренко Дмитро Хачатуров Олег,Іващенко Єгор
Інваспорт Гожедрянов Андрій, Подгорний Микола, Ліпко Вадим Морпак Роман Сиротин Ігор, Чимирук Віталій
Квазар-2 Муха Олександр, Федорчук Ярослав, Левко Ігор, Гальченко Олексій Молодкін Олександр
Луганський НДЕКЦ Сурмій Максим, Мороз Юрій, Юр’єв Владислав, Задорожній Євген, Чернуха Олександр, Акулов Георгій Толкачов Володимир
Екодім Горбаньов Володимир, Дубровський Стефан, Кавітов Олексій, Реуцький Єгор,Лисечко Денис, Корсун Олександр, Привалко Олександр, Гордієвський Олег Задорожній Олександр
NRC Федоріщев Артем,Щиров Сергій,Чиник Марк, Ерстенюк Роман, Чистоклетов Костянтин Кайдаш Віктор
Лисичанськ Глущенко Олександр