Жовті та червоні картки Аматорської ліги станом на 16 серпня

Вища ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Шахтар Сосна Дмитро,Нитко Денис Гуров Артем
УЗЕ Ігнатенко Денис, Любченко Роман, Лабазник Вадим, Бутко Роман, Ковтун Євген
Енергія Гребенюк Олександр, Сайян Віктор, Лисенко Євген Пульний Олександр, Бойчук Ярослав
Лугексперт Зезюлін Ян, Карпцов Микита, Майба Олександр, Муштаєв Євген, Скрига Дмитро, Шумейко Микита
ГУНП Попов Сергій, Кагала Олександр Бурля Дмитро
Самсон Ісаєнко Андрій, Новіков Іван, Кудря Вадим Лихач Анатолій, Загоруйко Богдан, Циганок Олександр Світличний Павло — 2 гри
УКР-СПЛАВ Кузьменко Олександр, Морєв Олександр, Колєснік Сергій
Перша ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Молнія Удовенко Владислав, Шпак Дмитро, Каширцев Артем, Іванченко Леонид  Єрохин Дмитро Бондаренко Олег
Сокіл Кузнецов Кирило, Твердохлєб Ярослав, Парфенюк Олександр, Кобзар Олександр Криловський Святослав, Заярний Олександр
Спорт Стайл Симбірьов Євген, Шимків Дмитро, Блинов Андрій Хакімов Мухаммад, Носков Антон,Городов Роман
Олімпік Немикін Родіон, Лєбєденко Руслан, Солдатенко Дмитро,Моргунов Андрій, Криворучко Максим  Лєщев Руслан Агафонов Ігор
Квазар Шевченко Валерій, Асадов Алі,Ткач Данило Приходько Роман, Романенко Олександр Марченко Олександр, Мурашов Данило
Самсон-2 Кунченко Олександр,Єрмаков Андрій Вареник Денис, Крохмаль Андрій,Лемп Олександр,Хромов Олександр
Рятувальник Просянкин Максим, Суворов Вадим, Прокопов Андрій, Коритний Андрій, Дашко Денис Бунь Максим
Діана Карталєєв  Владислав Павлов Данило, Мироненко Денис
Металіст Плахотя Андрій, Сидоров Віктор
Друга ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Гірське Влас Дмитро, Рисухін Кирило Токарь Артем, Ізотов Сергій
Тайм Подгорний Володимир, Герасімов Олександр,Семиволос Андрій Ігнатенко Андрій
Щит-2 Комаркицький Володимир, Компанієць Юрій, Горобець Артем, Кременчуцький Ігор, Манохін Михайло,Дериглазов Денис Ховерко Анатолій
Винар Іванченко Олександр, Шадрін Артем, Латипов Ринат, Черторицький Ігор, Метьолкін Артем, Метьолкін Ігор, Кущ Денис Іонін Олександр, Бестужний Сергій
Штурм Тарасенко Віталій, Пушкаренко Дмитро, Іващенко Єгор Хачатуров Олег
Інваспорт Гожедрянов Андрій, Подгорний Микола, Ліпко Вадим Морпак Роман
Квазар-2 Муха Олександр, Федорчук Ярослав Молодкін Олександр
Луганський НДЕКЦ Сурмій Максим, Мороз Юрій, Толкачьов Володимир, Задорожній Євген, Чернуха Олександр
Екодім Горбаньов Володимир, Дубровський Стефан, Кавітов Олексій, Реуцький Єгор,Лисечко Денис, Корсун Олександр Задорожній Олександр
NRC Федоріщев Артем,Щиров Сергій,Чиник Марк Кайдаш Віктор
Лисичанськ Глущенко Олександр