Огляд 7 туру Чемпіонату Луганської області від Вікторії Кліщової

6-7 липня пройшли чергові матчі першості Луганської області з футболу. Хтось продовжує боротися за чемпіонство без поразок, у когось на шляху з’являються перші труднощі.
Отже, в VІІ турі «Скіф» знову з перемогою і знову без пропущених. «Біловодськ» поступився вдома «Станичнику», «Новопсков» внічию зіграв з «Кремінною». І нарешті Федерація футболу Луганської області все ж таки вилучила з турнірної таблиці результати матчу «Нива» — «Скіф», якій у І турі, через несприятливі погодні умови було завершено завчасно. Остаточного рішення щодо матчу поки що не винесено.
Тож як було на полях у VІІ турі чемпіонату Луганської області?

НЕ БЕЗ ПЕРЕШКОД, АЛЕ «СКІФ» ОБІГРАВ «ХІМОБЛАДНАННЯ»
Зустріч на полі команд, за плечима яких чималий досвід та не аби яка впевненість у грі, обов’язково призводить до запеклої та цікавої боротьби. «Скіф» та «Хімобладнання» — одні з лідируючих команд обласного чемпіонату, тому не дивним було, що до матчу була прикута така кількість уваги.
Як і очікувалося, матч був непростим для обох команд, чимало атак та моментів не реалізовано в обох суперників. Та все ж Микита Лазикін зміг вразити ворота сєвєродончан і «Скіф» повів у рахунку. Також не обійшлося й без видалення. Покинув поле Дмитро Зінченко. До завершення матчу не зменшувався темп гри, проте забитих голів більше не було. На воротах у «Скіфа» стоїть воротар, який не пропускає…У підсумку «Хімобладнання» вперше поступається і після зіграних VІІ турів чемпіонату області в турнірній таблиці зміни: результат матчу «Нива» — «Скіф» вилучено і на разі «Хімобладнання» залишається на першому місці, «Скіф» — на третій позиції.

«СТАНИЧНИК» НА ВИЇЗДІ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГУ
Минулого туру досить впевнено себе продемонстрували на полі гравці збірної Біловодського району і, будучи суперниками сватівських «Стожар», «Біловодськ» впевнено повернувся додому з перемогою. Тому в VІІ турі очікування до гри біловодчан були дещо вищими. Але на домашньому полі «Біловодськ» не зміг забити жодного гола. В першому таймі ще залишалися шанси відігратися, адже рахунок 0:2 не є критичним, коли попереду ще тайм гри. Проте, в другому таймі суттєва перевага «Станичника» не дала можливості господарям поля реалізувати хоча б щось у відповідь. Натомість, станичники ще сім разів відправили до воріт «Біловодська» м’яч. Таким чином, «Біловодськ» залишається на дванадцятій позиції турнірного положення, «Станичник» дев’ятий.

«ШАХТІ ІМ. МЕЛЬНІКОВА» СИЛЬНІША «СТОЖАР»
Лисичанська «Шахта ім. Мельнікова» приймала на своєму полі сватівські «Стожари».
Вийшли на поле лисичани, майже, своїм другим складом, який менш впевнено, але здобув мінімальну перемогу.  . Якщо більшу частину ігрового часу контролювали матч лисичанські футболісти, то під кінець другого тайму володіння ситуацією на полі належить «Стожарам», але, незважаючи, на чисельні можливості, забити так і не вдалося.
У складі «Шахти ім. Мельнікова» голи забивали Денис Бєлих та Євген Нітко,  у «Стожарах» голом відзначився Артем Бабенко.
Згідно турнірного положення чемпіонату, після VІІ туру «Шахта ім. Мельнікова» на другій позиції, «Стожари» — сьомі.

«НОВОПСКОВ» ЗІГРАВ ВНІЧИЮ З «КРЕМІННОЮ»
Бойовий матч. Інакше не скажеш про матч між «Новопсковом» та «Кремінною». Адже боролися на полі суперники в прямому сенсі не на життя, а на смерть. Чи, можливо, правильніше сказати не за поразку, а за перемогу. Та вийшла нічия.
Незважаючи на рівну гру, інтрига та напруга матчу трималася протягом всього матчу. Повели в рахунку перші новопсковчани. Федір Сивоконь відкрив рахунок. Перевага господарів збереглася у першому таймі. В другому таймі «Кремінна»  зрівняла рахунок — гол у відповідь забив Роман Савченко.  У підсумку — 1:1
На даний момент «Новопсков» є одинадцятим, «Кремінна» на шостій позиції турнірного положення чемпіонату.

«ОЛІМП» ПОСТУПИВСЯ «УРОЖАЮ»
Минулий тур для «Олімпа» та «Урожаю» закінчився однаковою кількістю забитих голів — по три. Результативною видалася і очна зустріч — рахунок на табло 4:2 на користь троїцького «Урожаю».
На даному етапі чемпіонату «Олімп» є десятим, «Урожай» займає восьму позицію.

НА РАХУНКУ «НИВИ» ПЕРЕМОГА
Грали на домашньому полі марківські футболісти проти «Мілового». Перевага на полі та володіння м’ячем протягом матчу були у «Ниви», та злічити кількість не реалізованих моментів марківчан досить складно.
Загалом «Нива» вразила ворота «Мілового» дев’ять разів, отрмавши у відповідь лише один гол. Відзначилися забитими м’ячами збоку збірної Марківського району – Євген Гура, Дмитро Андрієнко, Сергій Гура (3), Володимир Метасьов та Єгор Корнієнко (3).
Під час матчу гравці та вболівальники «Ниви» привітали воротаря команди Артема Копатька з народженням сина та побажали здоров’я та щастя всій сім’ї. В турнірному положенні «Нива» посідає п’яту сходинку, «Мілове» залишається на заключній тринадцятій позиції.