У Троїцьку відкрито майданчик зі штучним покриттям

У смт. Троїцьке на території Троїцького ліцею відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Проект реалізовано шляхом співфінансування з державного та селищного бюджетів.

Привітати спортивну спільноту громади завітали гості: Селищний голова Демид Палагно, Голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов, заступник начальника Луганського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Україна Андрій Гожедрянов,  начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» і Голова асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко, депутат Троїцької селищної ради Володимир Владіміров, начальник відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Артем Масленніков, директор КУ «Троїцький ЦФЗН «Спорт для всіх» Любов Гарист.

Гості привітали юних спортсменів з відкриттям штучного майданчику та побажали спортивних досягнень.

  • Відношення Троїцької громади до спорту помітно відразу. Тому дуже приємно, що спортивна інфраструктура розвивається, а дитячі команди району беруть участь у шкільних турнірах Асоціації футзалу Луганської області і не раз приїздили до Сєвєродонецька на фінальні змагання, – поділився враженнями голова Асоціації Юрій Кравченко. – Певен, що такі майданчики стануть ефективною складовою залучення дітей і дорослих до регулярних занять фізичної культурою та спортом в регіоні.

Зазначимо, що в рамках урочистих заходів було підписано Меморандум про співробітництво між Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України та Троїцькою селищною радою. Також громадськість району була ознайомлена зі здобутками паралімпійців і дефлімпійців Луганщини та діяльністю Луганського регіонального центру «Інваспорт».

Під час урочистої події Віктор Острєцов вручив подяки за вагомий особистий внесок у розвиток олімпійського руху, фізичної культури та спорту на Луганщині:
Зубку Віктору Володимировичу – вчителю фізичної культури Лантратівського ліцею
Лісоветському Віктору Валерійовичу – вчителу фізичної культури Сиротинської гімназії
Лукашову Олександру Олександровичу – тренеру-викладачу відділення дзюдо Троїцької ДЮСШ
Сукач Ользі Вікторівні – тренеру-суміснику відділення баскетболу Троїцької ДЮСШ
Шликову Олександру Миколайовичу – тренеру-викладачу відділення настільного тенісу Троїцької ДЮСШ
Бутенко Валентині Миколаївні – вчителю фізичної культури Багачанської філії гімназії ОЗО «Троїцький ліцей»
Паламарчуку Михайлу Васильовичу вчителю-пенсіонеру
Криворучкіну Сергію Вікторовичу – голові КФХ «Сапфір»
Владімірову Володимиру Васильовичу – заступнику директора КФХ «Світоч»
Нестеренку Сергію Івановичу — вчителю фізичної культури Арапівської гімназії

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області