В Льодовому палаці урочисто підбили підсумки футзального сезону

В Льодовому палаці пройшла урочиста церемонія підведення підсумків футзального сезону 2018/2019 років.

В заході взяли участь почесні гості:

— почесний Президент Асоціації футзалу Луганської області Анатолій Івченко;

— голова Асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко;

— в.о. міського голови Вячеслав Ткачук;

— начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов;

— голова Луганської обласної федерації футболу Ігор Шопін;

— начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Віталій Невеселий;

— заступник голови Сєвєродонецької федерації футболу Володимир Єрмоленко;

— голова ГО «Думай, працюй  і контролюй», член виконкому асоціації з футзалу Михайло Івонін;

— заступник голови луганського обласного відділення національного Олімпійського комітету України Андрій Блінов;

— голова юнацької футбольної ліги Луганської області Олександр Федотов;

— заступник голови комітету Луганського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Гожедрянов.

Під час заходу за вагомий внесок у розвиток і популяризацію футзалу в Луганській області грамотами Асоціації футзалу України і Луганської обласної федерації футболу були відзначені  найактивніші учасники футзального життя реіону, а також нагороджені призери п’яти ліг обласного Чемпіонату та кращі гравці в номінаціях.

В ході церемонії зі святом глядачів привітали колектив Луганської обласної філармонії «Без меж» і фіналіст всеукраїнського телевізійного проекту «Голос країни» Сергій Юрченко.

Почесний Президент асоціації футзалу у Луганській області Анатолій Івченко подякував всім, хто зробив внесок у розвиток футзалу в Луганській області, та висловив сподівання, що футзал й надалі динамічно розвиватиметься, а цей захід буде проходити рік у рік.

Вячеслав Ткачук, в.о. міського голови Сєвєродонецька, привітав всіх зі святом, з вдалим сезоном ігор і додав: «Вкладена величезна праця у проведення цих чемпіонатів та ігор. Головне — ми розвиваємося. Я радий, що Льодовий об’єднує всі види спорту. І футзал – також у цьому переліку. Я підтримую Анатолія Івченка у тому, щоб зробити традицією в місті Сєвєродонецьку проводити у Льодовому Палаці матчі з футзалу і відзначення найкращих гравців. З боку міськради буде завжди підтримка та допомога в цьому».

Голова асоціації футзалу у Луганській області Юрій Кравченко подякував всім присутнім почесним гостям за внесок у розвиток футзалу в Луганській області та керівництву Льодового: «Без цієї арени нам складно буде розвивати цей вид спорту. Саме завдяки Льодовому футзал набув масовості!»

 За матеріалами офіційного сайту Сєвєродонецької міської ради

ФОТОЗВІТ. Урочисте підведення підсумків футзального сезону 2018\2019