Святослав Боговий: «Помилково вважали фаворитом «Partizan» і це вплинуло на результат»

Сєвєродонецький «ІВТ» на минулих вихідних представляв Луганську область в Ужгороді у Кубку Регіонів Аматорської футзальної ліги України, в якому взяли участь призери обласних чемпіонатів і володарі кубків області. На тему виступу сєвєродончан в Ужгороді ми поспілкувалися з одним із лідерів «ІВТ» Святославом Боговим. 

  • Святославе, коротке резюме виступу «ІВТ» в Ужгороді.
  • В цілому участь в турнірах Аматорської футзальної ліги України – це корисний досвід. Завжди цікаво грати з командами з інших регіонів, тим більше з призерами обласних чемпіонатів. Вважаю виступили гідно, з п’ятнадцяти команд-учасниць три-чотири команди дуже високого рівня. «Яско-2» сподобалося, непогана команда.
  • Після першого дня багато спеціалістів зазначали потужну гру «ІВТ» і вважали команду претендентом на медалі. Як вважаєш, чого не вистачило для потрапляння до ½ фіналу?
  • Дійсно, перші матчі ми виглядали добре, перш за все за рахунок правильного розподілу фізичних кондицій. Ми розуміли, що житомирський «Атлет» був фаворитом нашої групи, тому важливо було добре зіграти перший матч. На нього робили акцент. Нажаль, на другий день не зрозуміло, чому здав позиції київський «Partizan». Ми дивилися його ігри в кваліфікаційному раунді – це потужна команда, перше місце в своїй групі зайняли. Тому налаштовувалися саме на киян і віддали цій грі багато сил – все ж таки на турнірі нас було всього сім гравців і раціональне розподілення фізичних кондицій мало своє значення. Були неприємно здивовані, що партизани так легко поступилися «Хмельницьким делікатесам» — 0:7. Певен, як би ми грали першу гру з «делікатесами» все було б по іншому.
  • З хмельничанами найважча гра була?
  • Мабуть що так. На мою думку, індивідуально ми сильніше цієї команди, але вони перемогли нас як раз за рахунок «фізики», бо протягом всього матчу використовували стабільну зміну «четвірок».
  • «Хмельницькі делікатеси» дійшли до фіналу.
  • Так. Але фінальні матчі дивитися не було настрою – пішли гуляти по місту.
  • Які твої подальші плани?
  • На разі я тренуюся тричі на тиждень на повітрі разом з футбольною командою «Шахта ім.Мельникова», готуємося до старту Кубка Луганської області. За сліпим жеребкуванням вже в першому матчі Кубка ми зустрінемося з Чемпіоном області старобільсьским «Скіфом». Як для нас, так, мабуть і для старобільчан, це буде майже фінал. Стосовно «ІВТ», то влітку плануємо взяти участь в обласному чемпіонаті на відкритих майданчиках.

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області