«Вогнеборець» — другий в групі, але без плей-офф

Сьогодні в Житомирі збірна команда ГУ ДСНС в Луганській області «Вогнеборець»  зіграла свої матчі групового туніру фінальних матчів Чемпіонату України серед команд підрозділів Дерржавних служб надзвичайних ситуацій України.

Результати матчів (гра складається з двох таймів по 15 хвилин). Спорткомплекс «Динамо».

ГУ ДСНС України у Луганській області — ГУ ДСНС України у Харківської області — 2:1

Черкаський інститут пожежної безпеки — Львівський Державний університет героїв Чорнобилю — 6:1

ГУ ДСНС України у Харківської області — Львівський Державний університет героїв Чорнобилю — 5:1

Черкаський інститут пожежної безпеки — ГУ ДСНС України у Луганській області — 5:0

Львівський Державний університет героїв Чорнобилю — ГУ ДСНС України у Луганській області — 1:2

ГУ ДСНС України у Харківської області — Черкаський інститут пожежної безпеки — 2:3

Группа «С» І В Н П М О
1 Черкаський інститут пожежної безпеки 3 3 0 0 14:3 9
2 ГУ ДСНС України  у Луганській області 3 2 0 1 4:7 6
3 ГУ ДСНС України у Харківської області 3 1 0 2 8:6 3
4 Львівський Державний університет героїв Чорнобилю 3 0 0 3 13:3 0

Чотири голи у складі ГУ ДСНС України у Луганській області на рахунку Артема Бабенка.

За Регламентом турніру з трьох груп до півфіналу потрапляють переможці груп, а також команда, що має кращі показники серед других місць у групах. Нажаль,»Вогнеборець» із-за негативної різниці забитих та пропущених міячів не потрапив до плей-офф.

• Вихід у фінальні змагання — для нас вже великий успіх, — ділеться враженнями капітан команди ГУ ДСНС України у Луганській області Денис Силенко. —  Сьогодні мали нагоду вийти із групи, але забагато пропустили від Черкаської команди, складеної з юних, швидких хлопців. Відзначу важку гру з харків’янами, суперник не реалізував пенальті за рахунку 2:1. В цілому, виступом задоволені.

Зазначимо, що Чемпіонат України серед команд підрозділів ДСНС України проводяться один раз на два роки. Наступного року буде проведено Кубок України, в якому візьмуть участь фіналісти цьогорічного чемпіонату.