Для виходу у півфінал «Щиту» не вистачило одного м’яча

Драматичним видавася другий день сєвєродонецького «Щита»  в основному раунді Всеукраїнського фіналу. В першому своєму матчі в групі  «Щит» зустрівся з житомирським «ІнБевом», який вже встиг сьогодні програти маріупольскому «Титану» — 2:5. Не дивлячись на те, що сєвєродончани впевнено розпочали матч, голи почали влітати в ворота саме «Щита».  Житомирці використали майже всі помилки гравців з Луганщини і довели матч до крупної перемоги — 6:2.

Для того щоб проходити далі з першого місця «Щиту» потрібно було перемагати маріуполців з різницею в п’ять м’ячів. Чи вірив в це хтось до матча? Мабуть ні. Але команда була налаштована рішуче і, програючи по ходу гри — 2:3, «Щит» почав штампувати голи у ворота суперників. Відзначимо хет-трик Сергія Стебловського, який був одним з найкращих гравців на майданчику. За декілька хвилин до фінальної сирени Артем Шелестинський забиває восьмий м’яч і робить потрібний для нас рахунок — 8:3, який відкривав шлях «Щиту» до півфіналу. Однак, нажаль, прикре друге попередження за надмірні емоції Сергія Стебловського після голу залишило команду на дві хвилини в чисельній меньшості. «Титан» свою перевагу використав — 8:4. Наші гравці мали ще непогані нагоди для взяття воріт, але рахунок так і не змінився. «ІнБев» виходить до 1/2 фіналу.