«Щит» виходить із групи завдяки голу Стебловського на останній секунді матчу зі «Свиспан-Костопілем»

В другому матчі дня сєвєродонецький «Щит» поступився «Свиспан-Костопілю» з рахунком 3:4, але вийшов до наступної стадії змагань. Хоча,  ще за декілька секунд до фінальної сирени при рахунку 2:4 друге місце ще займала команда з Рівненщини, яка обходила сєвєродончан за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів.

З самого початку поєдинку «Щит» відразу дав зрозуміти, хто в цьому двобої фаворит. Перші хвилини гри команда розпочала дуже активно, не лише заволодів ініціативою, але й створив декілька моментів для взяття воріт костопільців. Здається, в цей час ніхто, мабуть окрім вболівальників «Свиспан-Костопіля», не сумнівався у виході саме сєвєродончан з групи. Але, витримав, стартовий натиск «Щита», ще в першому таймі костопільці зуміли провести дві разючі атаки, які призвели до голів в ворота сєвєродонецької команди.

Завдяки активності «Щита» на початку другого тайму статус-кво в цьому матчі було востановлено. Голами відзначилися Шелестинський та Кузьменко. Коли, здавалося, «Щиту» вже вдалося переломити хід зустрічі на свою користь, костопільці вдало провели чергові контратаки і з відмінною реалізацією гольвоих моментів відновили перевагу у два м’ячі, яка, до речі, виводила саме їх на друге місце групи за рахунок більшої кількості забитих м’ячів  (при загальній різниці 4-5 у «Свиспана», і 3-4 у «Щита»). Але  за секунду до фінальної сирени костопільці, граючи з п’ятим гравцем, пропустили удар  Сергія Стебловського зі своєї половини майданчику. Фінальна сирена застала м’яч у воротах «Свиспан-Костопіля». Підсумковий рахунок — 3:4. «Щит»  виходить до основного раунда Всеукраїнського фіналу! Вітаємо сєвєродончан!