«Щит» переміг чемпіона Волинської області — 1:0!

В першому матчі Всеукраїнського фіналу сєвєродонецький «Щит» переміг хорівську «Надію» з мінімальним рахунком — 1:0. Протягом всього матчу на майданчику велася позиційна боротьба. Прогнозовано «Надія» часто використовувала гру з п’ятим польовим гравцем, але моментів в грі було не багато. Єдиний гол в цій зустрічі на  рахунку Євгена Чумакова, який під завісу першого тайму реалізував вихід сам на сам з воротарем. Волиняни мали перевагу в другому таймі, однак «Щит» дуже дисципліновано зіграв в обороні і декілька разів виручив воротар команди.

Другий  матч наша команда проведе проти костопільського «Свиспан-Костопіль» з Рівненьщини сьогодні о 18:00.

Нагадаємо, що за регламентом з дев’яти груп (по три команди) далі виходять п’ять перших місць і чотири других, які за жеребом сформують чотири групи по три команди. Ці матчі будуть зіграні в суботу, 23 березня. Три переможця груп і краще друге місце виходять до півфіналу. Півфінальні матчі і фінал зіграють у неділю, 24 березня.