«Вогнеборець» — переможець зональних змагань Чемпіонату України серед ДСНС!

    13 березня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету пройшов Зональний Чемпіонат Державної служби України з надзвичайних ситуацій з футзалу. У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів — особи рядового, начальницького складу та працівники органів і підрозділів цивільного захисту з різних областей держави та одного відомчого навчального закладів.

За регламентом команди були поділені на групи, кращі з которих виходили до півфіналу. Матч складався з двох таймів по 10 хвилин кожен. За результатами змагань команда Головного управління ДСНС України в Луганській області «Вогнеборець» стала переможцем турніру і вийшла до фінальних ігор. Зазначимо, що в півфіналі луганчани здолали роменську команду, яка складена з гравців «Рятувальника» Ромни — команди Першої ліги Чемпіонату України з футзалу. Основний час переможця не виявив, а в серії післяматчевих пенальті сильніше виявилися наші хлопці.

      В фіналі «Вогнеборець» здолав харьковських колег з рахунком 6:3

      Всі переможці змагань отримали почесні медалі та грамоти. Також грамоти отримали кращі гравці та голкіпери турніру, а також за активну участь у підготовці та проведенні змагань.

                                             Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області