Вольова! «Щит» на останніх хвилинах вириває перемогу у сумського «LEX-VSK-СУМБУД»

«ЩИТ» (Сєвєродонецьк) — «LEX-VSK-СУМБУД» (Суми) – 8:6 (3:4)

«ЩИТ» (Сєвєродонецьк): Кременчуцький, Лазикін, Стебловський, Шелестинський,  Кузьменко, Чумаков, Кравченко, Корольов, Трехлєб, Матухно, Завгородній

«LEX-VSK-СУМБУД» (Суми): Скотніков, Ожог, Пацюк, Ліннік, Ханюков, Кодак, Пархоменко, Наровенко, Карацюба.

Голи:  0:1 – Кодак, 10, 1:1 – Лазикин, 11, 1:2 – Ліннік, 11, 2:2 – Кузьменко, 13, 3:2 – Кузьменко, 14, 3:3 – Кодак, 14, 3:4 – Ханюков, 17,  3:5 – Пархоменко, 24, 3:6 – Кодак, 27, 4:6 – Стебловський, 27, 5:6Чумаков, 28, 6:6 – Стебловський, 30, 7:6 – Стебловський, 39, 8:6 – Чумаков, 40.

Попередження: Карацюба, Ліннік.

Свято футзалу 9 березня завітало до Сєвєродонецька. В рамках плей-офф 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України сєверодонецький «Щит»  приймав в Льодовому палаці сумський «LEX-VSK-СУМБУД».

Обидві команди розпочали матч обережно, чекаючи на помилку суперника. Не дивлячись на те, що поступово «Щит» заволодів ініціативою, все ж таки пропустили першими саме сєвєродончани. Обрізка Микити Лазикіна в центрі майданчика призвела до виходу Едуарада Кодака один на один з воротарем і форвард гостей на залишив шансів  кіперу «Щита». Микита виправив свою помилку вже через хвилину, обігравшись з партнером в класичну стіночку, Лазикін проштовхнув «круглого» в кут воріт – 1:1. Заданий темп гострих подій матчу продовжився і далі. Команди почали результативно використовувати помилки друг друга і перший тайм завершився з рахунком – 3:4.

Другий тайм розпочався з голів гостей. Пархоменко і Кодак знову змусили доставати м’яч з сітки воріт воротаря «Щита». 3:6 вдома –  рахунок який зовсім зіпсував настрій чисельним глядачам, які прийшли в цей день підтримати команду. В ці хвилини згадалася минулорічна гра в Черкасах з «Шевченковим краєм», в ході якої  «Щит», ведучі в рахунку 4:1, програв в підсумку 4:6. Господарі вдало зіграли «з п’ятим». І саме тоді, за словами Сергія Стебловського (велике інтерв’ю з Сергієм очікуйте на нашому сайті найближчим часом), команді надали гарний урок гри без воротаря. Як ми побачили згодом з того уроку команда зробила правильні висновки. Тож, були потрібні кардинальні зміни в грі господарів і вони були зроблені. Побудував гру без воротаря, сєвєродончани забили пять (!) мячів і зуміли вирвати перемогу на останніх хвилинах зустрічі. 8:6 – підсумковий результат цього матчу і за тиждень в Сумах очікуємо надцікавий матч-відповідь.

Сергій Пасько, представник команди «LEX-VSK-СУМБУД»:

• За рахунку 6:3 на нашу користь, мабуть ми вже повірили в перемогу. Результат по грі. Нажаль декілька основних гравців не змогли сьогодні прибути до Сєвєродонецька, але це вже наші проблеми. Тим цікавіше буде матч в Сумах. «Щит» сподобався, було приємно грати проти них. Також відзначу атмосферу під час матчу – завжди приємно грати, коли на трибунах стільки вболівальників.

Сергій Стебловський,  головний тренер команди «Щит»:

• Хлопці молодці, проявили характер і здобули важливу перемогу. Налаштовувалися на цей поєдинок дуже серйозно, очікували багато вболівальників, і, мабуть, в першому таймі трохи «перегоріли», чим повністю скористався суперник. Але добре що в другому таймі зуміли реалізувати свої можливості і переломити хід матчу. Перевага в два гола це звичайно добре, але для футзалу такий рахунок хиткий, тому зустріч в Сумах буде дуже цікавою.